| Autor: redakcja1

Nowości produktowe na AGRO-PARK w Lublinie

W dniach 5-6 marca 2016 roku w Lublinie odbędzie się dziewiąta edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK. Wydarzenie kierowane do rolników, właścicieli i zarządców gospodarstw oraz młodzieży uczącej się w szkołach rolniczych, zapowiada się imponująco.

Nowości produktowe na AGRO-PARK w Lublinie

Targi AGRO-PARK w Lublinie

Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie z jednej strony zaspokoją potrzeby wystawców pragnących zaprezentować nowości produktowe tuż przed sezonem prac polowych, z drugiej zaś zwiedzających, którzy liczą na zapoznanie się z dynamicznie zmieniającą się ofertą rynkową. Dla większości dostawców będzie to okazja do spotkań z klientami. Odwiedzający zaś będą mieć okazję do zakupu i zastosowania nowych rozwiązań technologicznych, które poprawią komfort pracy w gospodarstwie rolnym.

Prezentujemy listę urządzeń i maszyn rolniczych, które będzie można obejrzeć podczas Targów Rolniczych AGRO-PARK w Lublinie:

 
DEUTZ-FAHR AGROTRON 9340TTV
 
Projektując nowe modele Serii 9 TTV, inżynierowie marki DEUTZ-FAHR stworzyli nowoczesny ciągnik rolniczy, wykorzystujący inteligentne systemy sterowania, wysoko-wydajny silnik gwarantujący najlepsze parametry użytkowe przy najwyższym komforcie i pełnej automatyzacji funkcji - wszystko przy zredukowanym zużyciu paliwa. Pakiet oświetlenia LED z reflektorami nowej generacji o mocy 47000 lumenów, innowacyjna kabina MaxiVision II wyposażona w nowoczesny terminal sterowania: generacji z 12.8” monitorem z ekranem dotykowym, zaawansowany technologicznie silnik generujący moc w zakresie od 295 do 336 KM.
 
Rokoumin Zboża i Rośliny Oleiste
 
Rokohumin Zboża i Rośliny Oleiste: organiczno - mineralny nawóz dolistny, zawierający w swoim składzie siedemnaście aminokwasów biogennych, npk, mikroelementy, kwasy huminowe. Produkt zatwierdzony do stosowania w gospodarstwach ekologicznych.

Rokohumin Owoce Miękkie i Sady
 
Rokoumin Owoce Miękkie i Sady: innowacyjny nawóz dolistny zawierający w swoim składzie siedemnaście aminokwasów biogennych, npk, makroelementy oraz kwasy huminowe. Produkt zatwierdzony do stosowania w gospodarstwach ekologicznych.

Rozwijarka TWIN-PIC Unroller TWIN-PIC
 
Rozwijarka Twin-Pic do bel okrągłych o Ø 2m przeznaczona do słomy, siana i bel opakowanych. Dostosowana jest do ładowaczy przednich i teleskopów.

Maszyna do ścielenia słomy DB20STA z dyskami zawieszana
 
Maszyna do ścielenia słomy DB20STA z dyskami, zawieszana, przeznaczona do bel okrągłych o Ø 2,00,wyrzut słomy na boki, w opcji sterowanie elektryczne z regulacją bieżnika i dysków.

Czytaj dalej na następnej stronie...


Tagi:
źródło: