| Autor: gama3666

Nowy adapter rozrzucający w rozrzutnikach obornika EUROMILK Buffalo RX prezentowany na AGRO SHOW 2016

EM Buffalo RX to rozrzutniki obornika o pojemności od 8 ton. Maszyna charakteryzuje się niezwykle solidną konstrukcją oraz skrzynią całkowicie wykonaną ze stali gatunkowej, trudnościeralnej o grubości 6 mm.

Nowy adapter rozrzucający w rozrzutnikach obornika EUROMILK Buffalo RX prezentowany na AGRO SHOW 2016

Dodatkowym atutem jest nowy adapter, który znajduje się w wyposażeniu standardowym. Adapter jest zdejmowany. Posiada centralne smarowanie łożysk.

Główne zalety to doskonałe rozdrobnienie oraz rozrzucenie materiału dzięki nożom tnącym z HARDOX (40 sztuk na wałku) oraz łopatkom rozrzucającym (40 szt. na wałku). Ważna jest także mała odległość między nożami która wynosi 30 mm. Talerze dolne z łapatami rozrzucającymi o średnicy 800 mm pozwalają również na wysiew wapna.

Solidność i bezawaryjność gwarantują :

  • Wałki o przekroju fi 180, grubość ścianki 8 mm
  • Zwoje na wałkach przyspawane są spawem ciągłym obustronnie . 
  • Dane techniczne:
  • wysokość 2m lub 2,25 m (opcja)
  • Masa adaptera 2m wynosi 850 kg
Rozrzutnik obornika EUROMILK Buffalo RX z nowym adapterem rozrzucającym będzie można zobaczyć podczas Wystawy AGRO SHOW 2016 na stoisku 295, w sektorze D, droga zwiedzania nr 3.
 
Więcej informacji o firmie EUROMILK i jej produktach znajdziesz w wizytówce firmy.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!