| Autor: terraexim-agroimpex

Otwarcie nowoczesnej chlewni z firmą TerraExim Agroimpex

Dnia 11 lutego 2015 roku nastąpi Otwarcie Chlewni u Pana Radosława Brzozowskiego. Pan Brzozowski, jest jednym z hodowców, którzy zdecydowali się na wprowadzenie w systemie tuczu instalacji do płynnego zadawania paszy.

Otwarcie nowoczesnej chlewni z firmą TerraExim Agroimpex

Otwarcie Chlewni z firmą TerraExim Agroimpex

Obiekt zlokalizowany w województwie warmińsko-mazurskim został wyposażony w system karmienia na mokro niemieckiej firmy Tewe, którą w Polsce reprezentuje firma TerraExim Agroimpex.

Urządzenia firmy Tewe w nowo otwieranej chlewni

 
Po przeanalizowaniu wielu ofert hodowca wybrał urządzenia firmy Tewe, ponieważ system ów wyróżnia możliwość czyszczenia linii karmienia wyłącznie wodą. Zabieg ten pozwala na podniesienie poziomu higieny w procesie żywienia oraz eliminuje prawdopodobieństwo zmieszania się dwóch rodzajów paszy.
 
Dodatkowo pan Radosław jako jeden z nielicznych w Polsce zdecydował się na zamontowanie w kuchni paszowej przedmiksera, który pozwala przygotować homogenną przedmieszkę i precyzyjnie dozować komponenty trudne do ześrutowania.
 
Żywieniem zwierząt w chlewni zajmie się firma De Heus, która jako jedyna firma paszowa w Polsce posiada wytypowany zespół zajmujący się żywieniem trzody paszą płynną.
 
Pozostały asortyment wyposażenia chlewni dostarczyła firma Terraexim Agroimpex, która specjalizuje się w wyposażaniu budynków inwentarskich dla trzody chlewnej.
 
Nasi wykwalifikowani pracownicy służą Państwu swą fachową wiedzą oraz pomocą. Zapraszamy do współpracy za pośrednictwem doradców, których telefony znajdziecie Państwo na stronie internetowej: www.terraexim.pl www.deheus.pl. 

Przejdź na następną stronę, aby zobaczyc plakat firmy TerraExim Agroimpex...


Tagi:
źródło: