| Autor: redakcja

Palce hakowe w przetrząsaczu SIP Spider 455|4

SIP Spider 455|4 to profesjonalny czterowirnikowy przetrząsacz o solidnej konstrukcji. Maszynę uzbrojono w ruchome zaczepy oraz stabilizatory zapewniające cichą pracę.

Palce hakowe w przetrząsaczu SIP Spider 455|4
Regulowane nachylenie podwozia umożliwia regulację kąta rozrzutu pod względem masy, lub rodzaju przerzucanej paszy oraz pozwala na przesunięcia kół na prawe, lub lewe boczne położenie podczas rozrzucania przy granicy.
 
Efekt pracy palców hakowych jest widoczny szczególnie przy dużym plonie. Palec hakowy zbiera trawę w dwóch warstwach, dlatego  rozrzut, w połączeniu z większą średnicą wirnika jest bardziej dokładny i wydajniejszy, niż efekt rozrzutu przy tym samym rozmiarze wirnika wyposażonym w proste palce.
 
Przetrząsacz wyposażony został w podnośnik hydrauliczny, co umożliwia łatwą obsługę maszyny. Dodatkowo przestawienie maszyny w pozycję roboczą jest możliwe bez opuszczania kabiny ciągnika przez operatora, co pomaga wydajnie zaoszczędzić czas.
 
Koła podporowe z wielostopniową regulacją wysokości i szybką regulacją kąta rozrzutu oraz możliwość przesunięcia kół do rozrzutu przy granicy, to dodatkowe atuty opisywanego przetrząsacza.
 
Wykonanie nośników palców sprężynowych z rurek zapewnia długi okres przydatności. Natomiast, zastosowane przez producenta palce sprężynowe ze stali SUPER C, z pięcioma zwojami, ustawione równolegle do podłoża, pozwalają na lepsze kopiowanie terenu i nie uszkadzają darni.

Maszyna SIP Spider 455|4 jest już dostępna w sieci sprzedaży SIP Polska


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!