| Autor: redakcja1

Płyn do mycia ciągnika

Potrzebny płyn do mycia ciągnika? Warto zastanowić się nad oczekiwaniami. Nie myślimy z reguły nad tym jaki środek wybierzemy do zadbania o naszą maszynę rolniczą. A to wielki błąd.

Płyn do mycia ciągnika
Chcąc w pełni zadbać o wszelkie powierzchnie zmywalne naszych traktorów, powinniśmy wybierać produkty bezpieczne. Powinny być one bezpieczne dla materiałów takich jak aluminium, guma, szkło, tworzywa sztuczne, lakiery. Nie tylko nie powinny uszkadzać ich, ale również jak najmocniej je zabezpieczać. Powinny chronić przed wpływem warunków atmosferycznych jak i przed długotrwałym kontaktem podzespołów ze złogami, gromadzącymi się podczas prac na gospodarstwie.

Obok aspektów ekologicznych powiniśmy zadbać także o siebie.

Środek myjący ciągnik rolniczy nie powinien szkodzić osobom, które z nich korzystają. Kolejnym jak nie najważniejszym kryterium powinno być bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego. Dla przykładu w chwili tworzenia niniejszej treści. Produktem, który spełnia ten warunek jaki spotkaliśmy na rynku jest Hyperin PinECo, który otrzymał 19 czerwca 2020 roku świadectwo jakości zdrowotnej, przyznane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH. Hyperin PinEco to ekologiczna piana do mycia maszyn.Certyfikat potwierdza, że produkt został zbadany laboratoryjnie i nie stanowi zagrożenia dla człowieka, a także może być używany na powierzchniach mających kontakt z żywnością

Ostatnim z kryteriów, ale najważniejszym powinna być skuteczność w usuwaniu wszelkich zabrudzeń. Najlepsze płyny do mycia ciągników powinny również ułatwiać zmywanie zabrudzeń podczas kolejnych zabiegów.

Odpowiedni płyn do mycia ciągnika, spełniając powyższe warunki, pozwoli na przedłużenie sprawności jak i żywotności naszych maszyn. Prewencja jest najtańszą i najskuteczniejszą formą utrzymania ciągnika w najlepszej kondycji.
Tagi:
źródło: