| Autor: redakcja

Polskie maszyny do zbioru warzyw i owoców

Najnowszymi propozycjami opracowanymi przez markę Weremczuk są otrząsarki automatyczne do wiśni, występujące w dwóch wersjach: teleskopowych i łukowych.

WEREMCZUK to marka maszyn przeznaczonych do sadownictwa i warzywnictwa, które kierowane są zarówno na rynek polski, jak i światowy. Firma od wielu lat opracowuje produkuje i dostarcza oraz serwisuje sprzęt, dbając jednocześnie o zachowanie najwyższej jakości obsługi klienta.
 
Dzięki zaangażowaniu i nieustannemu rozwojowi, zespołowi tworzącego maszyny pod marką WEREMCZUK udało się zdobyć zaufanie tysięcy klientów z całego świata i osiągnąć pozycję światowego lidera branży.
 
 
Mówi Łukasz Kura, koordynator do spraw sprzedaży w firmie WEREMCZUK: nasza siedziba znajduje się pod Lublinem, w Niedźwiedzicy Dużej. Produkujemy maszyny przeznaczone na rynek upraw warzywniczych. Od redlin, siewu, aż po zbiór.  Drugą gałęzią produkcyjną są nasze propozycje dla sadowników.  Posiadamy zatem kompleksową ofertę, przeznaczoną  zarówno dla  upraw sadowniczych, jak i dla warzywniczych.
 

Najnowszymi propozycjami opracowanymi przez markę Weremczuk są otrząsarki automatyczne do wiśni, występujące w dwóch wersjach: teleskopowych i łukowych.
 
Jesteśmy liderem, w zakresie produkcji otrząsarek. Nasi inżynierownie nieustannie pracują nad udoskonalaniem automatyki w tych maszynach. Staramy się spełniać oczekiwania klientów, dotyczące możliwości zakresu prac wykonywanych przez nasze maszyny. Mamy bardzo dużo zamówień jeśli chodzi o ten sprzęt - Łukasz Kura, firma Weremczuk.
 
W ofercie firmy, są m.in. maszyny Weremczuk ALINA SUPERNOVA, jest to jeden z dwóch modeli jednorzędowych do zbioru warzyw naciowych: marchwi, pietruszki, buraka oraz selera. Jest to jeden z flagowych modeli sprzedawanych przez firmę Weremczuk.
 
Jedną z ostatnio wprowadzonych do sprzedaży nowości jest również kombajn do zbioru borówek KAREN. Rośnie zainteresowanie rolników i zapotrzebowanie na tego typu sprzęt.
 
 
Łukasz Kura: z uwagi na zauważalny rozrost obszarowy plantacji, stopniowo odchodzi się od ręcznego zbioru borówek i wprowadza zbiór mechaniczny, który jest możliwy właśnie dzięki naszym maszynom. Zapotrzebowanie na mechanizację zbioru tych owoców też jest bardzo duże. Staramy się sprostać temu zadaniu, ponieważ nasza firma bazuje właśnie na takich produktach jak warzywa i owoce. 
 


Tagi:
źródło: