| Autor: deprezes

SIP na Targach w Hanowerze AGRITECHNICA 2023

W dniach 12-18 listopada 2023 roku, na targach w Hanowerze, firma SIP zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie produkcji maszyn zielonkowych. W hali 27, na stoisku B20, odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z maszynami, które odgrywają kluczową rolę w produkcji roślinnej.

SIP na Targach w Hanowerze AGRITECHNICA 2023
Na stoisku zagoszczą następujące modele maszyn SIP

SILVERCUT DISC HD 1500 T - Rewolucja w Koszeniu

SILVERCUT DISC 1500 T, największa kosiarka kombinowana firmy SIP, oferuje imponującą szerokość roboczą 14,5 m oraz wydajność do 200 ha/dzień. Innowacyjne rozwiązania technologiczne gwarantują maksymalną produktywność przy niższych kosztach inwestycyjnych i eksploatacyjnych w porównaniu do samobieżnych układów kosiarek.
 

SILVERCUT DISC 340 F FSC - Efektywność i Precyzja

Ta kosiarka czołowa z zaawansowanym kondycjonowaniem i środkowym zawieszeniem zapewnia idealne dostosowanie do terenu. Dzięki opatentowanym rozwiązaniom technicznym, SILVERCUT DISC 340 F FSC zapewnia równomierne koszenie i wyższą jakość paszy.
 
DISC HD 1000 D FS - Maksymalna Wydajność

Zestawienie podwójnych kosiarek z innowacyjnym układem napędowym DISC HD D, DISC HD 1000 D FS osiąga szerokość roboczą do 10 m oraz wydajność do 15 ha/h. To idealne rozwiązanie dla dużych gospodarstw i firm rolniczych.
 
SPIDER 1300|12 T - Niezawodność na Dużych Powierzchniach

Ciągane przetrząsacze karuzelowe SPIDER 1300|12 T z dwunastoma rotorami charakteryzują się solidnością i stabilnością, zapewniając równomierny rozrzut na dużych powierzchniach.
 
STAR R 860|26 TS /H - Innowacja w Zgrabianiu

Ciągana zgrabiarka dwukaruzelowa STAR R 860|26 TS /H, wyposażona w opatentowany napęd Z-drive i ruchomą oś tandemową, umożliwia płynne i czyste zgrabianie z efektywnym formowaniem pokosów.
 
AIR HD 900 T - Nowa Era Zgrabiania

AIR HD 900 T, ciągana zgrabiarka taśmowa z podbieraczem, oferuje elastyczną jednostkę podbierającą, zapobiegającą przedostawaniu się gleby i kamieni do pokosu, co przekłada się na wyższą jakość paszy.
 
SIP, jako lider innowacji w produkcji maszyn rolniczych, nie tylko wprowadza nowe technologie, ale także zapewnia, że każda prezentowana maszyna to krok naprzód w rolnictwie. Zapraszamy na stoisko firmy SIP, by osobiście doświadczyć rewolucji w produkcji rolniczej.Tagi:
źródło: