| Autor: redakcja

Zadbaj o odpowiedni poziom płynu chłodniczego, zabezpiecz silnik przed przegrzaniem.

Utrzymywanie odpowiedniego, określonego przez producenta sprzętu poziomu płynów eksploatacyjnych eliminuje ryzyko przegrzania silnika. Choć wszyscy o tym wiemy, nie zawsze pamiętamy aby regularnie sprawdzać stan płynów eksploatacyjnych w naszych pojazdach i maszynach rolniczych.

Zadbaj o odpowiedni poziom płynu chłodniczego, zabezpiecz silnik przed przegrzaniem.
Miejsce chłodnicy traktora.
O tym jak ważne jest stosowanie się do zaleceń producentów i regularne sprawdzanie stanu wymaganych środków eksploatacyjnych przekonuje nas ORLEN OIL, prezentując obok produktów do samochodów osobowych, płyn do samochodów ciężarowych i ciężkiego sprzętu budowlanego PETRYGO HEAVY. Petrygo zapewnia ochronę przed korozją i kawitacją dla całego układu chłodzącego. Jest  nieszkodliwy dla elementów gumowych i z tworzyw sztucznych oraz gwarantuje temperaturę krystalizacji określoną w specyfikacji danej partii produktu. Stosowanie płynów chłodzących z nowej linii zabezpiecza przed powstawaniem osadów i kamienia oraz zapewnia wzorcowe parametry wymiany ciepła.
 
Linia produktowa PETRYGO to opracowana przez ORLEN OIL, nowoczesna zaawansowana technologicznie gama płynów do chłodnic. Linia pokrywa pełne spektrum zapotrzebowania rynkowego i przeznaczona jest do profesjonalnych zastosowań. Produkty opracowane zostały w oparciu o kryteria spełniające wymagania współczesnych silników i dzielą się na cztery linie produktowe: ekonomicznej klasy płyn do starszych samochodów (PETRYGO Q NEW), płyn z szerokim zakresem aprobat w standardzie G12+ (PETRYGO PLUS) i dedykowany do grupy  VW płyn PETRYGO PRIME G 12++. Dla samochodów ciężarowych i sprzętu rolniczego firma poleca opisywany przez nas PETRYGO HEAVY.
 
PETRYGO HEAVY
 
Nowej generacji płyn do chłodnic PETRYGO HEAVY o wydłużonym działaniu przeznaczony jest do stosowania w układach chłodzenia samochodów ciężarowych, autobusów, sprzętu rolniczego i ciężkich maszyn budowlanych. Polecany do chłodzenia wysokoprężnych silników samochodów dostawczych, ciężarowych, autobusów i cieżkiego sprzętu budowlanego. Skuteczny do silników wyposażonych w chłodnice aluminiowe, żeliwne i układy mieszane.  


Tagi:
źródło: