| Autor: MZURI

MZURI i CLAAS podczas Krajowych Dni Pola w Minikowie

Firma AGRO-LAND z ofertą marek MZURI i CLAAS podczas Krajowych Dni Pola w Minikowie

Mówi Pan Marek Różniak - Prezes firmy Mzuri-Agro sp. z o.o., sp. k.: znajdujemy się na terenie wystawy w Minikowie, podczas Krajowych Dni Pola. Jesteśmy jednym z wystawców. Część znajdujących się tutaj, na Krajowych Dniach Pola w Minikowie, pól zostało obsianych z wykorzystaniem naszej technologii. Dlatego prezentujemy w Minikowie nie tylko same maszyny MZURI, ale pokazujemy również technologię MZURI.
 
Firma MZURI zaprezentowała najnowsze maszyny do uprawy ścierniskowej  MZURI REZULT. Maszyny występują w dwóch odmianach. Nowością w ofercie firmy  jest REZULT 3 metrowy. Do tej pory w ofercie firmy była dostępna tylko większa maszyna - wersja REZULT 7,5 metra. W chwili obecnej w sprzedaży jest już dostępny wspomniany  REZULT 3 metrowy. SMART, bo tak nazwano nową krótszą wersję maszyny służy do uprawy pożniwnej, bardzo płytkiej uprawy, może być wykorzystywany również do pobudzania samosiewów, do wschodów, rozłożenia resztek jak i przerwania parowania po zbiorach rośliny uprawnej.  
 
MZURI to jedyna marka, jaką produkujemy i sprzedajemy. Występujemy też na Krajowych Dniach Pola jako firma AGRO-LAND, która jest dystrybutorem maszyn CLAAS.  Pokazujemy tutaj cały szereg maszyn CLAAS. Kombajn LEXION 6800, AXION 960, AXION 810, ARION 600, ARION 400, ładowarki teleskopowe. Prawie całą gamę maszyn, które produkuje firma CLAAS - dodaje Pan Marek Różniak.
 
Wszystkie maszyny Mzuri zanim podejmą pracę na polach rolników przechodzą rygorystyczne testy laboratoryjne oraz polowe.
 
Mzuri-Agro oferuje swoim klientom pełen wachlarz produktów i usług dla rolnictwa. Firma działa w obszarze dystrybucji nowych maszyn, części zamiennych i serwisu. Technologia oraz maszyny, które Mzuri-Agro wprowadza na rynek, to najnowocześniejsze osiągnięcia inżynierii.
 


Tagi:
źródło: