| Autor: redakcja

Nagroda Dealer Roku CLAAS 2016

Firma CLAAS postanowiła uhonorować najlepszych dealerów nagrodą DEALER ROKU 2016.

Nagroda Dealer Roku CLAAS 2016
Zaczynając od lewej na foto: Krystiana Jarzębowski - Kierownik ds. Rozwoju Sieci Dealerskiej Claas Polska, oraz Bartosz Niski z firmy Agrimasz, Marek Różniak - Właściciel firmy Agro-Land, Grzegorz Świerkot z firmy Świerkot oraz Karl-Wilhelm Hundertmark Pr
Więcej materiałów video znajdziesz na kanale "telewizja rolnicza"Dealer Roku CLAAS

Rozdanie nagród miało miejsce podczas Międzynarodowych Targów Rolniczych Agrotech Kielce na stoisku CLAAS w dniu 19.03.2016. Zwycięzcami zostali:

1. Agro Land  Marek Różniak
2. Świerkot Sp. z o.o.
3. Agrimasz Sp. z o.o.

Z rąk Prezesa CLAAS Polska Karla-Wilhelma Hundertmarka nagrody odebrali: Marek Różniak – właściciel firmy Agro Land; Grzegorz Świerkot – Prezes Zarządu Świerkot Sp. z o.o.; Bartosz Niski – Dyrektor Handlowy w firmie Agrimasz Sp. z o.o.
 
Podstawą przyznania nagrody DEALER ROKU nie jest audyt dokonywanych przez pracowników CLAAS Polska a wynik badania zadowolenia klientów marki CLAAS. Badanie zadowolenia klientów przeprowadzane jest corocznie. W miesiącach listopad – grudzień w telefonicznej ankiecie sprawdzane jest zadowolenie około 1000 klientów, którzy zakupili maszynę CLAAS w ostatnich dwóch sezonach.

Badanie podzielone jest na kilka obszarów – osobno badano zadowolenie z doradztwa przy sprzedaży, zadowolenie z usług serwisowych a także zadowolenie z zaopatrzenia w części zamienne. Osobnym blokiem pytań są pytania dotyczące zadowolenia z maszyn. Na każde z pytań klienci odpowiadają punktowo – 1 to najgorsza ocena 5 – ocena najlepsza. Średnie oceny wszystkich naszych dealerów są w zakresie 4 – 4,7, co oznacza, że każdy z dealerów CLAAS wykonuje swoją pracę należycie. Dzięki tak szerokiemu badaniu firma jest w stanie ocenić prawie każdy aspekt działalności i wspólnie z dealerem podjąć działania mające na celu poprawę jakości świadczonych usług.

 
Ocena jest bardzo obiektywna ponieważ jest oceną przyznawaną bezpośrednio przez klienta, a badana grupa jest odpowiednio duża, co wyklucza błędy statystyczne.  
 


Tagi:
źródło: