| Autor: deprezes

Owijarka bel Z593 z znakiem bezpieczeństwa KRUS

Jednym z 200 wyróżnionych produktów znakiem bezpieczeństwa KRUS nadawany przez prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego jest owijarka bel z załadunkiem przednim Z593 produkowana przez firmę Metal-Fach z Sokółki.

Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia nadał znak bezpieczeństwa dla tego produktu w roku 2013. Produkt ten był badany w terenie. Ponadto, sprawdzano także czy przy udziale tej maszyny doszło do jakichkolwiek wypadków.

W celu wyrażenia opinii końcowej, zebrała się komisja, która jednogłośnie stwierdziła, że nie było groźnych zdarzeń z udziałem tego sprzętu.

Wobec powyższego decyzją komisji nadającej znak bezpieczeństwa KRUS oraz prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, produkt ten otrzymał znak bezpieczeństwa i jest szczególnie polecany oraz promowany dla gospodarzy jako produkt bezpieczny przy pracy w gospodarstwie rolnym.

Warto podkreślić, że branża mleczarska jest sektorem bardzo ciężkiej produkcji, a w tym przypadku niniejsza maszyna jest w pełni przeznaczona i wykorzystywana przez tychże producentów.


Tagi:
źródło: