Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Wybuch na stacji paliw w Topólce

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Radziejowscy policjanci wyjaśniają przyczyny pożaru i wybuchu na stacji paliw w Topólce....

Radziejowscy policjanci wyjaśniają przyczyny pożaru i wybuchu na stacji paliw w Topólce. Wybuchły zbiorniki i butle z gazem. Spłonęły także dwa samochody zaparkowane na stacji. Szczęśliwie nikt nie odniósł obrażeń.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Do zdarzenia doszło 11 stycznia, kilka minut po 13:00 w Topólce, w powiecie radziejowskim. Dyżurny radziejowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze na stacji paliw. Na miejsce skierowani zostali policjanci.
 
Z ich wstępnych ustaleń wynika, że podczas prac konserwacyjnych, z nieustalonych dotąd przyczyn, doszło do pożaru w wyniku czego wybuchły dwie butle z gazem LPG oraz kilkanaście małych butli z gazem. Znaczna część stacji paliw została zniszczona, spłonęły także dwa zaparkowane na jej terenie samochody osobowe. Siła eksplozji była tak duża, że w pobliskich domach i kościele zbiły się szyby. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.
 
Na miejscu zdarzenia policjanci przesłuchiwali świadków i wykonywali oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa. Decyzją prokuratora do wyjaśnienia sprawy zatrzymany został 50-latek, który wykonywał prace naprawcze. Przyczynę, a także okoliczności tego zdarzenia wyjaśni prowadzone w tej sprawie śledztwo.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl