Informacja dla Eksporterów do Federacji Rosyjskiej

Komunikat Głównego Inspektora Ochrony Roślin i Nasiennictwa w sprawie fitosanitarnych wymagań importowych Federacji Rosyjskiej.

Informacja dla Eksporterów do Federacji Rosyjskiej

Federalna Służba Nadzoru Weterynaryjnego i Fitosanitarnego Federacji Rosyjskiej opublikowała na swojej internetowej Rozporządzenie Ministerstwa Rolnictwa Rosji z dnia 29 grudnia 2010 roku nr 456 „O zatwierdzeniu kwarantannowych wymogów fitosanitarnych Federacji Rosyjskiej [Приказ Министерства сельского хозяйства от 29 декабря 2010 г. № 456 "Об утверждении карантинных фитосанитарных требований" (link)]

Robocze tłumaczenie dokumentu i jego załączników dostępne jest na niniejszej stronie w materiałach do pobrania w Zakładce „Informacja dla Eksporterów do Federacji Rosyjskiej” (treść rozporządzenia, Załącznik 1 do rozporządzenia, Załącznik 2 do rozporządzenia).

Prosimy wszystkich zainteresowanych eksportem materiału roślinnego do Federacji Rosyjskiej o zapoznanie się z tym dokumentem.

Źródło: http://piorin.gov.pl/
Tagi:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!