| Autor: redakcja

Mzuri Pro-Til – technologia uprawy pasowej - zgłoszona do Złoty Medal Polagra Premiery 2020

Mzuri Pro-Til – technologia uprawy pasowej – zgłaszający AGRO-LAND Marek Różniak, producent MZURI-AGRO Sp. z o.o. Sp.k. | do Złoty Medal Polagra Premiery 2020

Mzuri Pro-Til – technologia uprawy pasowej  - zgłoszona do Złoty Medal Polagra Premiery 2020
MZURI PRO-TIL technologia jednego przejazdu System uprawy pasowej w technologii Mzuri Pro-Til zapewnia optymalne środowisko dla równomiernego wzrostu silnych plonów. Mzuri Pro-Til jest niedościgniony w zakresie spulchniania, zagęszczania i dokładności siewu nasion. Redlice siewne każdej sekcji pracują całkowicie niezależnie od strefy spulchniania, zapewniając łatwą regulację, doskonałe kopiowanie terenu i stałą kontrolę głębokości siewu. Każda redlica za pomocą układu hydraulicznego wywiera stałe ciśnienie na każde koło regulujące głębokość siewu, by zapewnić dokładną głębokość rozmieszczenia nasion oraz doskonałe warunki glebowe w miejscu kontaktu nasion, aby ziarno kiełkowało możliwie najszybciej i najbardziej równomiernie. Najważniejszą właściwością unikalnej konstrukcji Mzuri Pro-Til jest to, że cała masa maszyny jest równomiernie rozłożona na wszystkie uprawiane pasy, co jest niezwykle ważne dla zapewnienia powtórnego zagęszczenia spulchnionej gleby w celu likwidacji przestrzeni powietrznych. Jest powszechnie uważane za najistotniejszy czynnik zapewniający szybki rozwój zdrowego systemu korzeniowego. ZOBACZ NA TARGACH POLAGRA PREMIERY 2020 - Pawilon 5, stoisko 3A
 
Agro-Land to marka działająca w obszarze dystrybucji nowych maszyn, części zamiennych i serwisu. Realizując misję firma współpracuje z najlepszymi producentami i dostawcami usług co ma zapewnić odpowiednie wsparcie dla rolnictwa. Technologia i maszyny, które wprowadza na rynek Agro-Land to osiągnięcia inżynierii. 
 
Uwaga tylko do 14 stycznia zagłosujesz na Złote Medale Polagra Premiery 2020 w kategorii
„Maszyny, urządzenia, aplikacje i produkty dla rolnictwa”” wybór konsumenta. Warto oddać głos w tym jednym z prestiżowych nagród targowych!


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!