| Autor: redakcja

Opryskiwacz zawieszany Hardi Mega - zgłoszona do Złoty Medal Polagra Premiery 2020

Opryskiwacz zawieszany Hardi Mega – zgłaszający HARDI GmbH | do Złoty Medal Polagra Premiery 2020

Opryskiwacz zawieszany Hardi Mega - zgłoszona do Złoty Medal Polagra Premiery 2020
System ISOBUS ,komputer HC 9600 , nowy system zarządzający SmartCom, system rozrządu cieczy SmartValve, system zarządzania cieczą DynamicFluid 4, funkcje precyzyjnego rolnictwa zintegrowane z pozostałymi maszynami w gospodarstwie, nowoczesny design,Unikalna wydajność Hardi Mega zbiorniki do 2200 l z belkami roboczymi od 18 do 28 m ZOBACZ NA TARGACH POLAGRA-PREMIERY 2020 - Pawilon 5, stoisko 16

HARDI INTERNATIONAL A / S to międzynarodowa grupa, której podstawową ideą jest spełnienie wymagań użytkownika dotyczących produktów wysokiej jakości, które zapewniają wydajne, punktualne i precyzyjne stosowanie środków ochrony roślin. Ogólnoświatowa sieć dystrybucji i sprzedaży obejmuje ponad 100 krajów, w których firma jest reprezentowana przez importerów, agentów i filie sprzedaży. Znajdują się one w Szwecji, Norwegii, Polsce, Danii, Francji, Hiszpanii, Ameryce Północnej, Niemczech, Australii, Chinach i krajach EMC - Rosji i krajach WNP.
 
Od 1957 roku HARDI stawia sobie coraz większe wymagania w zakresie skutecznej i precyzyjnej ochrony roślin. HARDI jest wyznacznikiem trendów w zakresie stosowania środków ochrony roślin. Aby osiągnąć tę pozycję, niezbędny jest ciągły rozwój i innowacje. HARDI jest zaangażowana w długoterminową ochronę roślin.

Uwaga tylko do 14 stycznia zagłosujesz na Złote Medale Polagra Premiery 2020 w kategorii
„Maszyny, urządzenia, aplikacje i produkty dla rolnictwa”” wybór konsumenta. Warto oddać głos w tym jednym z prestiżowych nagród targowych!


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!