| Autor: redakcja3

Wielofunkcyjna ładowarka przegubowa AVANT 860i - zgłoszony do Złoty Medal Polagra Premiery 2020

Wielofunkcyjna ładowarka przegubowa AVANT 860i - zgłaszający i producent SERAFIN PUH Andrzej Serafin | do Złoty Medal Polagra Premiery 2020

Wielofunkcyjna ładowarka przegubowa AVANT 860i - zgłoszony do Złoty Medal Polagra Premiery 2020
Avant 860i to jeden z dwóch największych i najmocniejszych modeli wszechstronnych ładowarek teleskopowych, produkowanych przez Avant Tecno Oy. Blisko 2 tony udźwigu i 3,5-metrowy zasięg czynią AVANT 800 najbardziej wyróżniającymi się wśród dostępnych na rynku kompaktowych ładowarek. Maszyny AVANT serii 800 ważą 2,5 tony, przy 1,5 metra szerokości, 3,4 metra długości i 2,2 metra wysokości. Przegubowa konstrukcja w połączeniu z nowoczesnym designem gwarantuje najwyższy poziom mobilności.
 

Od 1991 roku firma Avant Tecno w swojej fabryce w Ylöjärvi w Findlandii wyprodukowała już ponad 45 000 ładowarek. Przedsiębiorstwo posiada placówki w Niemczech, Wielkiej Brytanii i USA oraz partnerów importowych w ponad 55 krajach.

  • Kluczowe wartości Avanta to innowacyjność w rozwoju produktów oraz unikalny design.
  • Oferta zawierająca ponad 190 dodatków do ładowarek Avant sprawia, że urządzenia te zasługują na miano wielozadaniowych i wszechstronnych.
  • Ładowarki Avant wraz z serią akcesoriów są wciąż ulepszane. Podstawą wprowadzania innowacji jest informacja zwrotna która otrzymujemy od klienta. Opinia klienta jest dla nas najważniejsza - to dzięki niej odnosimy sukcesy na tle konkurencji.
  • Wszystkie ładowarki są zbudowane w naszej nowoczesnej i wysoko zautomatyzowanej fabryce w Ylöjärvi w Finlandii. Kontrola jakości ładowarek przebiega zarówno podczas procesu produkcyjnego, jak i bezpośrednio przed dostawa produktu do klienta.
  • Na ładowarkę Avant możesz się natknąć wszędzie - zarówno w mroźnych syberyjskich stronach jak i w upalnych rejonach Australii. Nasze produkty dostarczamy w dowolne miejsce na dowolnym kontynencie


Uwaga tylko do 14 stycznia zagłosujesz na Złote Medale Polagra Premiery 2020 wybór konsumenta. Warto oddać głos w tym jednym z prestiżowych nagród targowych!Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!