| Autor: redakcja3

Wóz paszowy ALIMAMIX EVOLUTION PRO - zgłoszony do Złoty Medal Polagra Premiery 2020

Wóz paszowy ALIMAMIX EVOLUTION PRO - zgłaszający i producent Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe A-LIMA-BIS Sp. z o.o. do Złoty Medal Polagra Premiery 2020

Wóz paszowy ALIMAMIX EVOLUTION PRO - zgłoszony do Złoty Medal Polagra Premiery 2020
Nowa seria wozów paszowych Alimamix EVOLUTION PRO powstała z myślą o jeszcze bardziej ekonomicznej i efektywnej pracy oraz o wygodzie użytkowania. Zastosowane innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne w budowie kosza, wysypu oraz taśmy, pozwalają na skrócenie cyklu pracy związanego z przygotowaniem TMR o średnio 8%. Przekłada się to na znaczące oszczędności w zużyciu paliwa, rocznie sięgające nawet do 180 l. Kompaktowa budowa, regulowany, odwracany dyszel z pełnym zakresem mocowania zaczepu, wygodna stopnica, wyświetlacz wagowy z promieniem regulacji niemal 270° -– to wszystko sprawia, że praca z EVOLUTION PRO jest jeszcze bardziej komfortowa.

ALIMA BIS to producent uznanych marek maszyn rolniczych, które są projektowane i produkowane w zakładach w Środzie Wielkopolskiej, z wysokiej jakości materiałów i podzespołów uznanych producentów.

 
Uwaga tylko do 14 stycznia zagłosujesz na Złote Medale Polagra Premiery 2020 wybór konsumenta. Warto oddać głos w tym jednym z prestiżowych nagród targowych!
 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!