| Autor: mikolaj

Czwarty numer Gospodarz.pl Informator

Miło jest nam zakomunikować, iż od jakiegoś czasu w naszej Czytelni możecie znaleźć czwarty numer Informatora Gospodarz.pl

Czwarty numer Gospodarz.pl Informator
W wiosenno-letnim numerze Informatora znajdziecie wiadomości dotyczące m.in. prognoz światowych zbiorów zbóż w sezonie 2014/2015, skupu mleka w roku kwotowym 2013/2014 oraz szacunków produkcji drobiu w Unii Europejskiej.

Ponadto, spośród zaprezentowanych Waszej uwadze polecamy komentarz dotyczący kwestii zniesienia ceł na płody rolne i mięso dla Ukrainy oraz podsumowanie rynku ciągników i przyczep rolniczych w pierwszym kwartale 2014 roku.

W ramach relacji z targów przygotowaliśmy dla Was sprawozdanie z POLAGRA-PREMIERY 2014 oraz WorldFood Warsaw 2014. Z kolei w dziale finansowo-biznesowo-prawnym znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące naboru w ramach działania "Ułatwianie startu młodym rolnikom" oraz PROW 2014-2020.

Szczególnej uwadze polecamy dział Gospodarz.pl, w którym dowiecie się o trwających konkursach i przedsięwzięciach realizowanych przez nasz Portal.

Warto przypomnieć, iż treści zawarte Informatorze Gospodarz.pl stanowią jedynie drobny wycinek materiałów, które każdego dnia publikujemy na Portalu. By być na bieżąco zaglądajcie regularnie na www.gospodarz.pl, gdzie znajdziecie aktualne wiadomości rolno-spożywcze z kraju i ze świata.


O Gospodarz.pl Informator pytaj na stoisku Gospodarz.pl podczas imprez targowych. Najbliższa okazja już w czasie Wystawy Zielone AGRO SHOW - POLSKIE ZBOŻA oraz OPOLAGRY 2014

Kliknij w grafikę by przejść do czytelni i pobrać trzeci numer Informatora Gospodarz.pl
Informator Gospodarz.pl

 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!