| Autor: mikolaj

Nowy numer Informatora Gospodarz.pl

Drodzy Czytelnicy Portalu Gospodarz.pl, w dniu dzisiejszym mamy przyjemność zaprezentować Wam drugi numer Gospodarz.pl Informator.

Nowy numer Informatora Gospodarz.pl
Z radością oddajemy w Wasze ręce drugi numer Informatora Gospodarz.pl. Mamy nadzieję, że przypadnie on Wam do gustu, co najmniej w tym samym stopniu jak miało to miejsce w przypadku czerwcowego numeru.

W jesienno-zimowym wydaniu przygotowaliśmy dla Was lekturę szacunków zbiorów zbóż i rzepaku oraz przydatne informacje, dotyczące uboju z konieczności i afrykańskiego pomoru świń. Ponadto wśród zaprezentowanych tematów znalazły się m.in. relacja z Festiwalu Dobrego Smaku oraz wyniki sprzedaży ciągników i przyczep rolniczych w lipcu.

We wrześniowym numerze mamy dla Was także niesamowitą niespodziankę w postaci konkursu „Zbiornik Gospodarza”, w którym firma SWIMER ufundowała zbiornik na paliwo 5000 FUDPS. Więcej informacji na stronie 13 Informatora.

Warto nadmienić, iż treści zawarte w drugim numerze Informatora Gospodarz.pl są jedynie wycinkiem materiałów, które codziennie dodajemy na naszej stronie, dlatego też zapraszamy na www.gospodarz.pl, gdzie znajdziecie najbardziej aktualne wiadomości rolnicze z kraju i ze świata.

 
Kliknij w grafikę by przejść do czytelni i pobrać drugi numer Informatora Gospodarz.plGospodarz.pl Informator


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!