Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Ósmy numer Informatora Gospodarza

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Sezon prac polowych powoli dobiega końca. Przed nami czas jesienno-zimowych zabiegów...

Sezon prac polowych powoli dobiega końca. Przed nami czas jesienno-zimowych zabiegów agrotechnicznych, które w dalszym ciągu utrudnia susza, panująca w wielu regionach kraju. Ostatnie miesiące nie należały do najłatwiejszych, gdyż wiele upraw poważnie ucierpiało w wyniku niedostatecznej ilości opadów. Niestety najbliższy czas może być bardzo trudny dla licznych gospodarstw. Wierzymy jednak, że także z tej trudnej sytuacji wyjdą one obronną ręką.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Gospodarz.pl Informator nr 8

W świecie targowym sezon dobiega końca. Przed nami AGRO-SHOW, a zatem wielkie święto polskiego rolnictwa, po którym rozpocznie się czas rozlicznych konferencji. W 2016 roku sezon rozpocznie się jednak bardzo szybko, gdyż już w styczniu odbędzie się Wystawa POLAGRA-PREMIERY 2016.

W jesiennym numerze Informatora Gospodarz.pl Waszej szczególnej uwadze polecamy właśnie podsumowania i zapowiedzi wystaw rolniczych. Ponadto ważny i niezwykle interesujący element 8 numeru Informatora Gospodarza stanowi wywiad z Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi Panem Markiem Sawickim, w którym zadaliśmy pytania dotyczące m.in. nowego PROW 2014-2020, ASF czy też pomocy dla producentów dotkniętych suszą rolniczą. Poza tym zapraszamy do zapoznania się z perspektywami dla rynku pszenicy i oleistych oraz podsumowaniem unijnego eksportu zbóż w sezonie 2014/2015. W najnowszym Informatorze zamieściliśmy również wiadomości dotyczące sprzedaży na rynku ciągników i przyczep rolniczych w pierwszym półroczu bieżącego roku, a także podsumowaliśmy zmagania w turnieju Precyzyjny Gospodarz w 2015 r.

W dziale poświęconym dotacjom znajdziecie informacje dotyczące wsparcia dla młodych rolników oraz wsparcia na przystępowanie do systemów jakości. W tej sekcji wskazujemy również na kredyty klęskowe i udogodnienia w spłacie kredytów preferencyjnych jako formy wsparcia dla rolników dotkniętych suszą.
 
Serdecznie zapraszamy do lektury ósmego numeru Gospodarz.pl Informator. Wierzymy, iż najnowsze wydanie Informatora będzie stanowiło dla Was źródło ciekawych i przydatnych informacji z rynku rolno-spożywczego.
 

O papierową wersję Gospodarz.pl Informator pytaj na stoisku Gospodarz.pl podczas AGRO-SHOW w Bednarach.

Kliknij by przejść do czytelni i pobrać najnowszy numer Informatora Gospodarz.pl

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +6 pkt. razem głosów: 6

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl