Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Podsumowanie turnieju Precyzyjny Gospodarz 2016

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Za nami kolejny udany rok zmagań w ramach turnieju Precyzyjny Gospodarz. Każdej z eliminacji...

Za nami kolejny udany rok zmagań w ramach turnieju Precyzyjny Gospodarz. Każdej z eliminacji tegorocznej edycji konkursu, które odbyły się w Lublinie, Kamieniu Śląskim, Minikowie, a także w Wilkowicach towarzyszyły ogromne emocje. Zobacz co działo się w piątej edycji turnieju Precyzyjny Gospodarz.
Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Precyzyjny Gospodarz 2016


W 2016 roku w porównaniu do poprzednią edycją zmieniła się sama formuła konkursu. Wcześniej zawodnicy musieli zmierzyć z torem sprawnościowym, gdzie ciągnik Zetor otrzymał tura, a na wolnostojącą przyczepę Metal-Fach należało położyć belę siana. Tym razem każdy z zawodników miał okazję poczuć namiastkę atmosfery średniowiecznego turnieju rycerskiego. Jednakże w dużej mierze unowocześnionego, gdyż w naszym wydaniu rolę rączego rumaka spełnił ciągnik Zetor Proxima, do którego przytroczona została lanca. Uczestnicy mieli za zadanie przekłuć balonik znajdujący się z jednej strony przyczepy Metal-Fach, a następnie zaparkować w wyznaczonym miejscu tyłem, strącić kolejny balonik i ponownie zaparkować. Po trzecim przebitym baloniku należało powrócić na miejsce startowe. Kreatywności i pomysłowości zawodnikom nie brakowało. Mieli oni bowiem możliwość poruszania się po torze wedle własnego uznania, przestrzegając jedynie wyznaczonych linii.
 
Zgodnie z regulaminem do konkursu mogli przystąpić tylko Ci gospodarze, którzy posiadali prawo jazdy kategorii co najmniej B lub T, a poziom alkoholu w ich krwi nie przekraczał 0,2 promila. Wszyscy chętni, którzy przeszli weryfikację, otrzymali unikatowe koszulki "Precyzyjnego Gospodarza", które zdobyć można jedynie poprzez udział w konkursie.
 
Nad precyzją wykonania zadania czuwał sędzia główny, który doliczał za popełnione błędy jednorazowo 15 sekund kary oraz przedstawiciel firmy Zetor Polska, który kontrolował manewry zawodników w kabinie.
 
Najbardziej precyzyjni gospodarze otrzymali zestaw nagród przygotowanych przez współorganizatorów zawodów, czyli firmę Zetor Polska, Metal-Fach, Bank BGŻ BNP Paribas i Redakcję Gospodarz.pl.

Czytaj dalej na następnej stronie...

1 2 3

Google+


źródło:
Precyzyjny Gospodarz na AGRO-PARK Lublin (niedziela)


Agro-Tech Minikowo 2016


Precyzyjny Gospodarz na Wystawie ROLTECHNIKA 2016


ROLTECHNIKA 2016


Więcej galerii znajdziesz w dziale "galerie rolnicze"
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +1 pkt. razem głosów: 1
2016-11-04 16:38:12, napisał: Rolniczka12

Fajny turniej :D Świetnie wspominam ten sezon właśnie dzięki temu wydarzeniu oraz korzystnym zakupom w Klubie SuperHodowcy.Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl