| Autor: redakcja6

Precyzyjni Gospodarze z wizytą w fabryce Zetor w Czechach

W dniach od 8 do 11 lipca 2013 roku odbyła się wycieczka zwycięzców pierwszej edycji turnieju „Precyzyjny Gospodarz 2012” do Fabryki ZETOR w Brnie w Czechach.

Precyzyjni Gospodarze z wizytą w fabryce Zetor w CzechachOrganizatorzy, z panem Robertem Szewczykiem z centrali Zetor Polska w Kaliszu na czele, dostarczyli uczestnikom wielu atrakcji. W trakcie wyjazdu zwycięzcy turnieju mieli okazję przyjrzeć się z bliska jak powstają ciągniki oraz zapoznać się z ich linią montażową.
 
Nie ominęła ich także jakże ciekawa przeprawa przez Galerię ZETOR'a, podczas zwiedzania której, Gospodarze wzbogacili swoją wiedzę o historię tych maszyn rolniczych i skorzystali z fachowych porad przedstawicieli ciągników marki ZETOR.
 
(kliknij, aby powiększyć)

Niespodzianką dla zwiedzających była również wizyta w Krasie Morawskim Macocha, będącej największym i najważniejszym przyrodniczo obszarem krasowym w Republice Czeskiej.

Spore wrażenie na zwiedzających wywarł przejazd kolejką liniową, a także pięć odkrytych w północnej części Morawskiego Krasu jaskiń zwanych: Sloupsko – Šošůvskie, Punkevne, Kateřinska, Vypustek oraz Balcarka. Gospodarzy w szczególności zachwyciła jaskinia Punkevne. Przepływa przez nią bowiem podziemna rzeka Punkvie, którą uczestnicy mieli okazję pokonać łódką.

(kliknij, aby powiększyć)
 
Pamiętaj, że także Ty możesz wziąć udział w podobnej przeprawie, zwiedzić ciekawe miejsca i przy okazji sprawdzić swoje umiejętności, wystarczy że weźmiesz udział w kolejnych edycjach turnieju „Precyzyjny Gospodarz”. Najbliższe eliminacje już 24 i 25 sierpnia podczas targów ROLTECHNIKA w Wilkowicach.

Czytaj więcej o turnieju Precyzyjny Gospodarz 2013
 
A tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznej wycieczki do fabryki ZETOR w Czechach.


Tagi:
źródło: