| Autor: mikolaj

Siódmy numer Informatora Gospodarza

Sezon prac polowych w pełni. Czas płynie szybko i ani się obejrzymy, a po żniwach będziemy przygotować się do zabiegów jesienno-zimowych. W świecie targowym wystawa goni wystawę, a konferencja konferencję sezon targowo-konferencyjny w branży rolno-spożywczej trwa w najlepsze. Choć za nami jest już szereg atrakcyjnych imprez wystawienniczych, to przed nami kolejne, na które z pewnością będzie warto się wybrać. W ubiegłym tygodniu, tuż przed targami Opolagra 2015, w Czytelni Gospodarza pojawił już siódmy numer Informatora Gospodarza.

Siódmy numer Informatora Gospodarza

Gospodarz.pl Informator

W letnim numerze Informatora Gospodarz.pl Waszej szczególnej uwadze polecamy komentarz dotyczący sytuacji na rynku mleka, na którym po likwidacji kwot mlecznych pojawiły się duże zawirowania. Poza tym, zapraszamy do zapoznania się z perspektywami dla rynku zbóż i rzepaku w sezonie 2015/2016. W najnowszym Informatorze zamieściliśmy również wiadomości dotyczące m.in. pogłowia trzody chlewnej, cen bydła w drugim półroczu 2015 r. sytuacji na rynku warzyw i owoców. Ponadto, zachęcamy do zapoznania się ze sprzedażą na rynku ciągników i przyczep rolniczych w pierwszym kwartale 2015 roku.

W dziale poświęconym dotacjom znajdziecie informacje dotyczące wsparcia na zalesienie, dopłat do materiału siewnego oraz wsparcia dla producentów buraków cukrowych. Z kolei w sekcji biznesowo-prawnej prezentujemy podstawowe informacje związane z udogodnieniami w spłacie kredytów preferencyjnych.

Przypominamy, że treści zawarte Informatorze Gospodarz.pl stanowią jedynie niewielki wycinek wiedzy, którą dostarczamy każdego dnia na Portalu. Jeśli chcecie być na bieżąco zaglądajcie regularnie na www.gospodarz.pl, gdzie znajdziecie najważniejsze wiadomości rolno-spożywcze z kraju i ze świata.


O papierową wersję Gospodarz.pl Informator pytaj na stoisku Gospodarz.pl podczas najbliższych imprez targowych. Już niebawem XXII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie oraz AGRO-TECH Minikowo.

Kliknij w grafikę by przejść do czytelni i pobrać najnowszy numer Informatora Gospodarz.pl
 
 
 
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!