| Autor: redakcja1

Turniej Precyzyjny Gospodarz podczas Wystawy Opolagra 2014 w Kamieniu Śląskim

W dniach 14-15 czerwca 2014 roku, podczas targów Opolagra 2014 w Kamieniu Śląskim odbyły się kolejne eliminacje zmagań o miano Precyzyjnego Gospodarza 2014 roku. Konkurs, który przebiegał na nowych, zmienionych zasadach. Cieszył się dużym zainteresowaniem Gospodarzy, przez co chętnych do wzięcia w nim udziału nie brakowało.

Turniej Precyzyjny Gospodarz podczas Wystawy Opolagra 2014 w Kamieniu ŚląskimPomimo niezwykle kapryśnej aury, ochotników do wzięcia udziału w konkursie nie zabrakło. Tradycyjnie przed przystąpieniem do zabawy każdy ochotnik został poddany badaniu alkomatem oraz musiał okazać ważne prawo jazdy. Dopiero po dokonaniu pełnej weryfikacji mógł on przystąpić do turnieju.
 
Precyzyjnym Gospodarzem została osoba, która przejechała w jak najkrótszym czasie tor w kształcie łuku, jaki trzeba przejechać podczas egzaminu na prawo jazdy. Do dyspozycji uczestników został oddany ciągnik firmy Zetor wraz z przyczepą Metal–Fach. Nad całością zawodów czuwał sędzia główny wraz z asystentami, którzy informowali o przekroczeniu wyznaczonego toru i doliczaniu punktów karnych. Gospodarzom największy problem sprawiało cofanie pojazdu. W sobotę najszybciej ze wszystkimi przeciwnościami poradził sobie Adam Gabor, który pokonał tor w 2 minuty i 4 sekundy. Tym samym już drugi rok z rzędu otrzymał miano Precyzyjnego Gospodarza. Z kolei w niedziele najlepszy okazał się Remigiusz Samol bezbłędnie pokonując tor w czasie 5 minut i 18 sekund.

Przypomnijmy, iż w 2014 roku zwycięzca każdej z eliminacji poza wycieczką do fabryki Zetor w Czechach otrzymał aparat fotograficzny, a dla osób, które zajmą pozostałe miejsca jak zawsze przygotowaliśmy garść gadżetów Portalu Gospodarz.pl i współorganizatorów, czyli firm Zetor, Metal-Fach i Banku BGŻ.


Precyzyjny Gospodarz, Opolagra 2014Precyzyjny Gospodarz, Opolagra 2014Precyzyjny Gospodarz, Opolagra 2014

Przejdź na następną stronę by zobaczyć pełne wyniki dwóch eliminacji konkursu Precyzyjny Gospodarz podczas Wystawy Opolagra 2014...


Tagi:
źródło: