| Autor: deprezes

Tydzień Gospodarza

Nowy Rok, nowa jakość i nowe zadania przed naszą Redakcją. W 2015 roku Portal Gospodarz.pl obchodzi swoje 5-lecie i z tej okazji ruszyliśmy z cotygodniowym wydaniem programu informacyjnego "Tydzień Gospodarza".

Tydzień Gospodarza

Tydzień Gospodarza

Tydzień Gospodarza to zbiór najistotniejszych informacji dla każdego rolnika. W każdym wydaniu programu staramy się prezentować ważne newsy z sektora agro, które miały miejsce w ostatnich dniach. Naszym celem jest zbudowanie jasnego i czytelnego przekazu współtworzonego przez naszych widzów i czytelników. W doborze tematów staramy się kierować sugestiami gospodarzy, które kierujecie na nasze skrzynki e-mailowe. Czekamy na Wasze propozycje.

Gdzie i kiedy oglądać Tydzień Gospodarza?

Tydzień Gospodarza ukazuje się od 1 stycznia 2015 roku na kanale telewizji internetowej Gospodarz.tv, a także Portalu Gospodarz.pl. Zazwyczaj spotykamy się z Wami w każdy czwartek po godzinie 21:00, nadając program z naszego "gospodarskiego" studia.

Gdzie szukamy informacji?

Aby pozyskać kluczowe informacje z branży rolno-spożywczej wybieramy się z kamerą w każdy zakątek Polski. Jesteśmy również poza granicami kraju. Jak do tej pory uczestniczyliśmy m.in. w protestach rolników czy też na Targach Grune Woche w Niemczech. Odpowiedzieliśmy na najbardziej nurtujące Was bieżące pytania zaciągając przy tym fachowych porad ekspertów, m.in. Banku BGŻ. Poruszyliśmy wiele wątków, do których obejrzenia i Was zapraszamy!


Tagi:
źródło: