| Autor: mikolaj

Konkurs Zbiornik Gospodarza

Firma SWIMER i Redakcja Gospodarz.pl zapraszają wszystkich Gospodarzy do wzięcia udziału w konkursie „Zbiornik Gospodarza”. Losowanie Zbiornika Gospodarza odbędzie się już 21 września, o godzinie 13:00, podczas tegorocznych targów AGRO SHOW.

Konkurs Zbiornik Gospodarza
Targi AGRO SHOW są największą w Polsce imprezą targową skupiającą w sobie wystawców z kraju i ze świata, przyciągającą z roku na rok coraz większe rzesze zainteresowanych osób. Z tego względu 15 jubileuszowa edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW stała się doskonałą okazją do wystartowania konkursu „Zbiornik Gospodarza” zorganizowanego przez Redakcję Portalu Gospodarz.pl wraz z firmą SWIMER z Torunia, która zajmuje się doradztwem, dystrybucją oraz serwisem zbiorników na olej napędowy.

SWIMER w swojej bogatej ofercie posiada zarówno zbiorniki z polietylenu (stacjonarne i przenośne) jak również zbiorniki stalowe. Oferowana przez fundatora nagroda to zbiornik na paliwo 5000 FUDPS, z przepływomierzem tłokowym z wyświetlaczem, przewodem DN 25 V/O, Lc=6m z końcówkami GZ/GZ 1`, pistoletem automatycznym A60 z przyłączem 1`, uchwytem do pistoletu włączający/wyłączający pompę, stacyjką zabezpieczająca dopływ prądu, oświetleniem skrzyni dystrybucyjnej i linią napełniającą z eurozłączem VK50.

Zbiornik Gospodarza

Aby stać się szczęśliwym posiadaczem Zbiornika należy spełnić poniższe warunki:

1. W konkursie może wziąć udział tylko i wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna lub prawna, która w jeden z możliwych sposobów zgłosi swoją kandydaturę oraz odpowie na pytanie konkursowe.

2. Rejestracja do konkursu polega na wypełnieniu ręcznie kuponu konkursowego lub elektronicznie poprzez Portal Gospodarz.pl.

Przejdź do formularza konkursowego

Na Wasze kupony czekamy do 18 września 2014 r. do godziny 23:59.

Rozstrzygniecie konkursu odbędzie się we 21 wsześnia 2014 r. o godzinie 13:00, podczas trzeciego dnia targów AGRO SHOW 2014 w Bednarach na stoisku Gospodarz.pl
(C 308).


 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!