| Autor: redakcja1

Brak minimalnej ceny interwencyjnej OMP

W dniu 20 stycznia 2017 roku w Dzienniku Urzędowym UE opublikowano Rozporządzenie Wykonawcze Komisji (UE) 2017/96 z dnia 19 stycznia 2017 r. w kwestii minimalnej ceny sprzedaży odtłuszczonego mleka w proszku w trzecim częściowym zaproszeniu do składania ofert w ramach procedury przetargowej otwartej rozporządzeniem wykonawczym (UE) 2016/2080.

Brak minimalnej ceny interwencyjnej OMP
Jak podaje FAMMU/FAPA, sprzedaż odtłuszczonego mleka w proszku w drodze procedury przetargowej otwarto Rozporządzeniem Wykonawczym Komisji (UE) 2016/2080. Na podstawie ofert otrzymanych w obrębie trzeciego częściowego zaproszenia do składania ofert zdecydowano, że nie powinno się ustalać minimalnej ceny sprzedaży, w związku z czym dla trzeciego częściowego zaproszenia do składania ofert związanych ze sprzedażą odtłuszczonego mleka w proszku w ramach procedury przetargowej otwartej rozporządzeniem wykonawczym (UE) 2016/2080, w przypadku którego termin składania ofert upłynął dnia 17 stycznia 2017 r., nie ustalono minimalnej ceny sprzedaży.
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!