| Autor: redakcja1

Nie będzie minimalnej ceny na interwencyjne OMP

W dniu 6 stycznia 2107 roku w Dzienniku Urzędowym UE ukazało się Rozporządzenie Wykonawcze Komisji (UE) 2017/8 z dnia 5 stycznia 2017 r. w sprawie minimalnej ceny sprzedaży odtłuszczonego mleka w proszku w drugim częściowym zaproszeniu do składania ofert w ramach procedury przetargowej otwartej rozporządzeniem wykonawczym (UE) 2016/2080, gdzie zdecydowano, że nie należy ustalać minimalnej ceny sprzedaży.

Nie będzie minimalnej ceny na interwencyjne OMP
Sprzedaż odtłuszczonego mleka w proszku w drodze procedury przetargowej otwarto Rozporządzeniem Wykonawczym Komisji (UE) 2016/2080. Według FAMMU/FAPA, na podstawie ofert otrzymanych w obrębie drugiego częściowego zaproszenia do składania ofert zdecydowano, że nie należy ustalać minimalnej ceny sprzedaży.

W związku z czym dla drugiego częściowego zaproszenia do składania ofert odnośnie sprzedaży odtłuszczonego mleka w proszku w ramach procedury przetargowej otwartej rozporządzeniem wykonawczym (UE) 2016/2080, w przypadku którego termin składania ofert upłynął z dniem 3 stycznia 2017 r., nie ma minimalnej ceny sprzedaży.
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!