Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Podrabiają nawet mleko...

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zabezpieczyli ponad 8 i...

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zabezpieczyli ponad 8 i pół tony podrobionego mleka w proszku wartości 600 tysięcy złotych. Jak wynika z ustaleń towar trafiał poza granice Polski.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


13 grudnia 2017 roku na podstawie postanowienia wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Bełchatowie  przeszukali pomieszczenia wskazane  na terenie jednej z ogrodzonych i strzeżonych posesji w okolicach Bełchatowa. Jak wynikało z uzyskanych wcześniej informacji miało tam być przechowywane podrobione mleko dla niemowląt. Z pomocą straży pożarnej otworzona została zarówno brama jak i drzwi. We wnętrzu stały 32 palety z mlekiem w ilości 14400 opakowań o łącznej wadze 8640 kg o wartości  nie mniejszej niż 600 tysięcy złotych. Dodatkowo policjanci zabezpieczyli opakowania tekturowe, łyżeczki plastikowe, banderole z kodem kreskowym i zastrzeżonym znakiem towarowym, mleko w proszku w opakowaniach foliowych, certyfikaty, klejarki i kleje oraz etykiety dostawy. Całość była monitorowana kamerami. Ich zapis został zabezpieczony do celów dowodowych.
 
Na miejscu podczas czynności prowadzonych przez policjantów z Łodzi i Bełchatowa obecny był konsultant bezpieczeństwa biznesowego  jako osoba upoważniona do stwierdzenia braku autentyczności produktu. Trwa ustalanie  kto jest odpowiedzialny za ten przestępczy proceder.

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl