| Autor: mikolaj

Rosyjskie embargo. Producencie wypełnij formularz eksportera

W celu wsparcia polskich firm poszukujących nowych rynków zbytu dla produktów rolno-spożywczych Agencja Rynku Rolnego opracowała specjalny formularz eksportera zawierający rubryki dotyczące danych teleadresowych, oferowanych produktów oraz poziomu cen.

Rosyjskie embargo. Producencie wypełnij formularz eksportera

Formularz eksportera

W związku z bieżącą sytuacją wynikającą z wprowadzenia przez Rosję embarga na niektóre produkty rolno-spożywcze, Agencja Rynku Rolnego podjęła kroki mające na celu wsparcie polskich firm poszukujących nowych rynków zbytu dla produktów rolno-spożywczych. W tym celu opracowany został specjalny formularz eksportera zawierający rubryki dotyczące danych teleadresowych, oferowanych produktów oraz poziomu cen.

W związku z powyższym ARR zachęca do wypełnienia formularza i przesłanie go do Agencji na adres: eksporter@arr.gov.pl.

Wypełnione formularze zostaną następnie przekazane za pośrednictwem placówek WPHI i Ambasad lub bezpośrednio do zagranicznych kontrahentów ewentualnie do firm handlowych mających rozeznanie na rynkach państw trzecich.

Pobierz formularz eksportera


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!