| Autor: redakcja1

Agro-Park 2020 w Lublinie

W dniach 29.02-1.03 bieżącego roku na terenie Targów Lublin spotkali się profesjonaliści z branży rolniczej z właścicielami gospodarstw.

Agro-Park 2020 w Lublinie
Targi Rolnicze AGRO-PARK zostały przygotowane z myślą o przedstawicielach z każdego sektora rolniczego, a także o osobach szukających nowoczesnych rozwiązań i chcących poprawić jakość wykonywanej pracy w gospodarstwie rolnym. Wydarzenie to stało się miejscem spotkań dla rolników, którzy w atmosferze dobrej zabawy i pozytywnych emocji przygotowali się do nowego sezonu rolniczego.

Wydarzenie to nie tylko rozpoczęło sezon spotkań dla rolników, ale również wyznaczyło nowe trendy. To bardzo ważne i cieszące się wielką popularnością święto dedykowane branży rolniczej. W tym roku edycja kolejny raz umożliwiła nawiązanie kontaktów sprzedażowych, przedstawienie innowacyjnych rozwiązań oraz poszerzenie horyzontów poprzez udział w fachowych seminariach. Targi były też okazją do spotkania w gronie profesjonalistów z branży oraz poszerzenia swoich wiadomości z zakresu najnowszej technologii i rozwiązań wykorzystywanych w rolnictwie, uprawie roślin czy hodowli zwierząt.
 
Targi Rolnicze AGRO-PARK łączą różne sektory rolnicze nie tylko z Polski, ale i Europy. W obrębie dwóch dni Targi odwiedzili przedstawiciele branży m.in. z Ukrainy czy Białorusi, których uwagę najbardziej przykuła bogata ekspozycja maszyn.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!