| Autor: redakcja

Agro-Park 2020 w Lublinie

AGRO-PARK to rolnicze święto w Lublinie. Właściciele gospodarstw podczas AGRO-PARK mogą z bliska zapoznać się z szeroką ofertą maszyn rolniczych i urządzeń wykorzystywanych w gospodarstwie, poznać najnowsze technologie wykorzystywane w rolnictwie, a także uzyskać informację dotyczące dofinansowań.

Agro-Park 2020 w Lublinie
Targi Rolnicze AGRO-PARK to wydarzenie przygotowane z myślą o gospodarzach i rolnikach, właścicielach i osobach zarządzających gospodarstwami rolnymi oraz firmach usługowych. Solidna pozycja rynkowa Targów AGRO-PARK jest tworzona przez obecność topowych marek z Polski i z zagranicy.  Podczas najbliższej odsłony wydarzenia nie zabraknie marek jak ciągniki John Deere, New Holland ,  Valtra, Kubota  Deutz Fahr, Case IH  czy Steyr.
 
Dla właścicieli gospodarstw AGRO-PARK to miejsce, gdzie z bliska mogą zapoznać się z szeroką ofertą maszyn i urządzeń wykorzystywanych w gospodarstwie, poznać najnowsze technologie wykorzystywane w rolnictwie, a także uzyskać informację dotyczące dofinansowań.

Organizator zaprasza do skorzystania ze specjalnych bezpłatnych szkoleń ze Strefy IRZPlus organizowanych wspólnie z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Oddział w Lublinie.

W programie także specjalistyczne szkolenie prowadzone przez ekspertów z zakresu podatku VAT w rolnictwie, organizowane przez Lubelską Izbę Rolniczą.

Wydarzenie Agro-Park targi rolnicze w Lublinie zostało objęte kolejny rok z rzędu Głównym Patronatem Internetowym.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!