| Autor: redakcja

Agrotech Kielce 2021 przesunięte

Targi Kielce oficjalnie przesuwają Targi Agrotech na późniejszy termin.

Agrotech Kielce 2021 przesunięte
W komunikacie Zarządu Targów Kielce czytamy:
Szanowni Państwo,
 
z uwagi na wciąż niestabilną sytuację epidemiczną i brak informacji o planowanym terminie odmrożenia branży spotkań, dbając o powodzenie naszego wspólnego celu, jakim jest przygotowanie wydarzenia na poziomie przynoszącym wymierne efekty, jesteśmy zmuszeni przesunąć XXVI edycję Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej Agrotech oraz XX edycję Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi Las – Expo, które są zaplanowane od 12 do 14 marca 2021 r.  Pomimo tego, że do planowanej daty targów pozostał jeszcze miesiąc, chcemy uniknąć sytuacji przekładania ich terminu na kilka dni przed rozpoczęciem wydarzeń.  Nasze działanie jest podyktowane troską o zdrowie, ale także o bezpieczeństwo biznesowe i wizerunkowe Państwa - naszych Klientów. 
 
Jesteśmy głęboko przekonani, że nasza decyzja o zmianie terminu, spotka się z Państwa zrozumieniem i akceptacją. Nową datę podamy kiedy zniesione zostaną w kraju obostrzenia związane z zakazem organizacji targów.
 
Jednocześnie zapewniamy, że cały czas pracujemy, nad przygotowaniem naszych wydarzeń z nadzieją na jak najszybsze odmrożenie targów. Wierzymy, że działania te przyniosą wymierne efekty, a po ustabilizowaniu się sytuacji epidemicznej hale Targów Kielce wypełnią się Wystawcami i Zwiedzającymi, nic nie zastąpi bowiem w biznesie zaufania budowanego podczas bezpośrednich spotkań.
Z wyrazami szacunku 
Zarząd Targów Kielce


Tagi:
źródło: