| Autor: redakcja6

Czas na gęsinę!

„Na świętego Marcina najlepsza gęsina” – głosi przysłowie. Województwo Kujawsko-Pomorskie rozpoczyna po raz piąty akcję promocji kujawsko – pomorskiej gęsiny, mającą na celu przywracanie tradycji serwowania jej co najmniej od 11 listopada (św. Marcina, Narodowe Święto Niepodległości) do 15 grudnia.

Czas na gęsinę!

Zaproszenie do udziału w „KUJAWSKO-POMORSKIEJ GĘSINIE NA ŚW. MARCINA” jest skierowane w tym roku nie tylko do każdej restauracji w Polsce.
 

Ofertę kierujemy również do gospodarstw agroturystycznych z Kujawsko-Pomorskiego, które zdecydują się, aby swoich gości w ramach oferowanych odpłatnych usług, podjąć potrawą z gęsiny.


 

Jeśli w okresie co najmniej od 11 listopada do 15 grudnia 2013 roku, zagwarantujecie Państwo dostępność przynajmniej jednej potrawy z gęsiny w Państwa gospodarstwie agroturystycznym, umieścimy Państwa adres z nazwą gospodarstwa i kontaktem na naszej oficjalnej stronie internetowej www.czasnagesine.pl, na mapie kulinarnej województwa kujawsko-pomorskiego. W ramach naszej akcji przewidujemy również promocję współpracujących z nami gospodarstw agroturystycznych, między innymi poprzez wysłanie darmowych naklejek i plakatów z logo akcji oraz zaproszenie do bezpłatnego udziału w promocji gospodarstw agroturystycznych z naszego regionu podczas Kujawsko-Pomorskiego Festiwalu Gęsiny, który odbędzie się w dniach 10 i 11 listopada 2013 roku w Przysieku pod Toruniem. 

Wszystkich Państwa zainteresowanych włączeniem się do naszej akcji, a tym samym poszerzeniem swojej oferty i ogólnopolską promocją, prosimy o wypełnienie formularza i odesłanie go pod wskazany adres.
 

O zakwalifikowaniu gospodarstwa agroturystycznego do akcji „Czas na gęsinę” poinformujemy drogą mailową (na adres podany w formularzu zgłoszeniowym).
 

Już czas na gęsinę! Zapraszamy do współpracy!

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!