| Autor: mikolaj

MAZURSKIE AGRO SHOW OSTRÓDA 2016

Już za niespełna trzy tygodnie ruszy druga edycja halowej wystawy MAZURSKIE AGRO SHOW OSTRÓDA 2016. Tym razem wydarzenie odbędzie się w dniach od 13 do 14 lutego, pod nową nazwą. W ocenie organizatorów, pierwsza edycja imprezy okazała się sukcesem, wpisując się na stałe do kalendarza profesjonalnych imprez branżowych.

MAZURSKIE AGRO SHOW OSTRÓDA 2016

MAZURSKIE AGRO SHOW OSTRÓDA 2016

Nowa nazwa imprezy bezpośrednio nawiązuje do cyklu cieszących się uznaniem w branży Międzynarodowych Wystaw Rolniczych AGRO SHOW i ZIELONE AGRO SHOW, organizowanych przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.
 
MAZURSKIE AGRO SHOW otworzy sezon jako najważniejsze wydarzenie branżowe dedykowane rolnikom z północno-wschodniej Polski. Będzie to jedyna tak kompleksowa wystawa rolnicza organizowana w 2016 toku w województwie warmińsko-mazurskim. Tak jak ostatnio, impreza odbędzie się w nowoczesnym obiekcie wystawienniczym Arena Ostróda, oferującym sporo udogodnień i bogatą infrastrukturę. Organizator spodziewa się, że do Ostródy zjedzie ponad 100 wystawców, reprezentujących 150 czołowych marek krajowych i zagranicznych maszyn i urządzeń rolniczych, a także inne podmioty oraz instytucje związane z rolnictwem. Na Wystawie obecni będą wszyscy czołowi dystrybutorzy z regionu – zaprezentują oni rolnikom swoją najnowszą ofertę w przede dniu nowego sezonu. Swój udział zapowiedzieli m.in.: Perkoz, ROLTOP Maszyny Rolnicze i Komunalne, AGROSERWIS Pasłęk, RSY S.A., Agroperfekt, Fricke Maszyny Rolnicze Sp. z o.o., Joskin, Farmet, Mitrans, Metalfach, Meprozet Kościan, Swimer, Tech-Kom i wiele innych.
 
- Cieszymy się z faktu, że nasza nowa wystawa spełniła wysokie oczekiwania zarówno wystawców, jak i odwiedzających. Podczas premierowej edycji w ciągu dwóch weekendowych dni imprezę odwiedziło ponad 18 tysięcy osób! Teraz spodziewamy się jeszcze większego zainteresowania ze strony rolników. Swoją obecność zapowiedziało również wiele grup zorganizowanych. W związku z tym postanowiliśmy potroić dostępną powierzchnię wystawienniczą – wystawcy będą mogli prezentować swoje maszyny, urządzenia i produkty na ponad 35 tys. m2 powierzchni, w tym w nowej hali i łączniku oddanym do użytku wiosną 2015 roku. Oprócz zwiedzania stoisk i okazji do bezpośrednich rozmów z dealerami maszyn ze swojego regionu, rolnicy będą mogli wziąć udział w ciekawych seminariach. Każdy będzie mógł znaleźć tu coś dla siebie i efektywnie spędzić czas. - mówi Renata Arkuszewska, wiceprezes Polskiej Izby Maszyn i Urządzeń Rolniczych.
 

Zobacz podsumowanie ARENA AGRO Ostróda 2015

MAZURSKIE AGRO SHOW odbędzie się w Ostródzie w dniach 13-14 lutego 2016 roku.

Ekspozycja będzie czynna w godz. 9:00-17:00.

Wstęp wolny dla zwiedzających, bezpłatny parking i katalog wystawy. Grupy zorganizowane mogą liczyć na dofinansowanie kosztów dojazdu na wystawę.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!