| Autor: oxytree

Oxytree na Agro Show 2018!

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza Agro Show w Bednarach co roku gromadzi setki wystawców, których produkty wpisują się w potrzeby branży rolniczej. Nic więc dziwnego, że jednym z wystawców będzie firma Oxytree Solutions Poland Sp. z o.o., która oferuje szybko rosnące drzewa tlenowe Oxytree.

Oxytree na Agro Show 2018!
Oxytree pojawiło się w Polsce w 2015 roku i od razu zdobyło ogromne zainteresowanie rolników. Popularność drzewa wynika z jego wyjątkowych właściwości – przyrosty Oxytree wahają się od 2 do 3 metrów rocznie, dzięki czemu już po 6 latach od momentu nasadzeń, możemy pozyskiwać dobrej jakości drewno. Bardzo ważną cechą Oxytree jest jego  zdolność do odrastania od pozostawionego pnia – ścinka może następować wielokrotnie, i to co 4 lata. Otrzymane drewno można sprzedać firmie Oxytree Solutions Poland Sp. z o.o. Dystrybutorzy, oprócz opcji odkupu drewna, oferują pomoc przy zakładaniu i prowadzeniu plantacji.
 
Podczas Agro Show będzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat Oxytree z pierwszej ręki – w wydarzeniu uczestniczyć będą eksperci i właściciele plantacji szybko rosnących drzew, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Oprócz informacji, każdy zainteresowany Oxytree, będzie mógł obejrzeć sadznki i drewno pozyskane z Oxytree.
 

Szybko rosnące drzewa tlenowe Oxytree spotkasz przy stoisku 343 w sektorze F.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!