Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Roltechnika – zabrzmi w Wilkowicach!

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


W dniach 23 i 24 sierpnia w Wilkowicach odbędzie się wydarzenie plenerowe adresowane do rolników.

W dniach 23 i 24 sierpnia w Wilkowicach odbędzie się wydarzenie plenerowe adresowane do rolników.
Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Roltechnika jest unikalną w skali kraju wystawą, na której spotykają się rolnicy. To miejsce gdzie wystawcy, dealerzy maszyn, urządzeń, narzędzi i produktów stosowanych w rolnictwie mogą spotkać się bezpośrednio ze swoimi docelowymi klientami.
 
Pomysłodawcą i głównym organizatorem wystawy są Międzynarodowe Targi Poznańskie. To właśnie jedna z największych w Europie marek targowych od lat wspiera polskie rolnictwo, organizując dla branży i rolników targi, wystawy, imprezy, wydarzenia takie jak np. ogromne i z rozmachem przygotowywane co dwa lata targi POLAGRA-PREMIERY lub  Zielone Agro Show – Polskie Zboża, realizowane z impetem na ponad 45 ha powierzchni i przygotowywanych przez cały rok polach pod pokazy maszyn, ale również bardziej kameralne, lecz bogate organizacyjnie i ofertowo: Agro-Park Lublin, Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych, czy wystawa - Roltechnika.
 
Wieloletnia współpraca organizacyjna Międzynarodowych Targów Poznańskich z Gminą Lipno, Klubem Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych, popierana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także władze lokalne: Wojewodę Wielkopolskiego, Marszałka Województwa Wielkopolskiego, a także Agencje: Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR), Nieruchomości Rolnych (ANR),  Rynku Rolnego (ARR) zapewnia profesjonalne i adekwatne do potrzeb klientów przygotowanie wystawy Roltechnika.
 
Działania organizatorów nie tylko polegają na umożliwieniu wystawcom kontaktu z potencjalnymi klientami, ale także stymulują branżę, stwarzając warunki i miejsce do prezentacji maszyn, eksperckich dyskusji, po to, by najważniejszy w Polsce sektor gospodarki, jakim jest rolnictwo, prężnie rozwijało się, było nowoczesne, a wiedza i doświadczenie zdobyte podczas organizowanych targów i wystaw owocowało innowacyjnością oraz dywersyfikacją polskiego rolnictwa, tak wewnątrz kraju, jak i na zewnątrz. 

Nowości rolnicze

Co roku na Roltechnice tłumy zwiedzających (w 2013 roku 24 500 gości) mogą zapoznać się z nowościami na rynku, porozmawiać na stoiskach z wystawcami, skorzystać z doradztwa, tak by optymalnie przygotować swoje gospodarstwo, firmę na kolejny sezon.

Ogólnopolski Festiwal Starych Ciągników im. Jerzego Samelczaka

Wystawie towarzyszy znany w Polsce i za granicą Ogólnopolski Festiwal Starych Ciągników im. Jerzego Samelczaka. Roltechnika w Wilkowicach to miejsce, gdzie stare spotyka się z nowym. Goście wystawy zapoznają się z nowoczesnymi maszynami, a także mogą udać się w sentymentalną podróż, gdy w tle brzmią silniki oldskulowych ciągników, a oczy cieszy imponująca parada kulturowych traktorów.

Precyzyjny Gospodarz

Podobnie jak w ubiegłym roku, także i tym razem, w czasie trwania targów Roltechnika, Redakcja Gospodarz.pl wraz ze współorganizatorami: Bankiem BGŻ, firmą Zetor Polska i Metal-Fach wystartuje z konkursem Precyzyjny Gospodarz. Każdy zainteresowany wzięciem udziału w turnieju, spełniający ponadto określne w regulaminie wymagania, będzie mógł sprawdzić własne umiejętności podczas cofania ciągnikiem z przyczepą po łuku. Zapisy już trwają, nie przegap okazji! Do zgarnięcia atrakcyjne nagrody. Więcej na temat konkursu czytaj tutaj: Precyzyjny Gospodarz w Wilkowicach. 

W galeriach poniżej przypominamy jak wyglądały Targi ROLTECHNIKA w 2013 r.

 

Google+


źródło:
XII Festiwal Starych Ciągników im. Jerzego Samelczaka w Wilkowicach 2013 - niedziela


ROLTECHNIKA 2013 w Wilkowicach


Więcej galerii znajdziesz w dziale "galerie rolnicze"
Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


 • XVI edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne
 • XVI edycja Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

  Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne jest działaniem prewencyjnym prowadzonym przez Kasę na rzecz zmniejszenia liczby wypadków i chorób zawodowych rolników.
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie
 • Precyzyjny Gospodarz na Targach AGRO-TECH w Minikowie

  W 2016 roku turniej Precyzyjny Gospodarz wystartował z nową, odświeżoną formułą. Pierwszych Precyzyjnych Gospodarzy w VI sezonie konkursu, poznaliśmy podczas AGRO-PARK w Lublinie i Opolagrze w...
 • Do dziś można składać wnioski o przyznanie płatności za 2017 rok
 • Do dziś można składać wnioski o przyznanie płatności za 2017 rok

  Tylko do 31 maja 2017 roku można składać wnioski o przyznanie płatności bezpośrednich, a także obszarowych w ramach PROW 2014-2020 oraz PROW 2007-2013, czyli rolno-środowiskowo-klimatycznych,...
 • ROLTECHNIKA 2017
 • ROLTECHNIKA 2017

  W sobotę 19 sierpnia 2017 r. w Wilkowicach rozpoczęło się najważniejsze wydarzenie branżowe dedykowane rolnikom. Branża rolnicza bierze udział w XII edycji Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA. Targi...
 • Nowinki technologiczne i kultowe ciągniki
 • Nowinki technologiczne i kultowe ciągniki

  Rozpoczynamy odliczanie do najbardziej widowiskowego wydarzenia rolniczego w Polsce połączonego z cieszącym się ogromną popularnością Festiwalem Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im....
Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl