| Autor: redakcja6

Roltechnika – zabrzmi w Wilkowicach!

W dniach 23 i 24 sierpnia w Wilkowicach odbędzie się wydarzenie plenerowe adresowane do rolników.

Roltechnika – zabrzmi w Wilkowicach!Roltechnika jest unikalną w skali kraju wystawą, na której spotykają się rolnicy. To miejsce gdzie wystawcy, dealerzy maszyn, urządzeń, narzędzi i produktów stosowanych w rolnictwie mogą spotkać się bezpośrednio ze swoimi docelowymi klientami.
 
Pomysłodawcą i głównym organizatorem wystawy są Międzynarodowe Targi Poznańskie. To właśnie jedna z największych w Europie marek targowych od lat wspiera polskie rolnictwo, organizując dla branży i rolników targi, wystawy, imprezy, wydarzenia takie jak np. ogromne i z rozmachem przygotowywane co dwa lata targi POLAGRA-PREMIERY lub  Zielone Agro Show – Polskie Zboża, realizowane z impetem na ponad 45 ha powierzchni i przygotowywanych przez cały rok polach pod pokazy maszyn, ale również bardziej kameralne, lecz bogate organizacyjnie i ofertowo: Agro-Park Lublin, Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych, czy wystawa - Roltechnika.
 
Wieloletnia współpraca organizacyjna Międzynarodowych Targów Poznańskich z Gminą Lipno, Klubem Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych, popierana przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także władze lokalne: Wojewodę Wielkopolskiego, Marszałka Województwa Wielkopolskiego, a także Agencje: Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR), Nieruchomości Rolnych (ANR),  Rynku Rolnego (ARR) zapewnia profesjonalne i adekwatne do potrzeb klientów przygotowanie wystawy Roltechnika.
 
Działania organizatorów nie tylko polegają na umożliwieniu wystawcom kontaktu z potencjalnymi klientami, ale także stymulują branżę, stwarzając warunki i miejsce do prezentacji maszyn, eksperckich dyskusji, po to, by najważniejszy w Polsce sektor gospodarki, jakim jest rolnictwo, prężnie rozwijało się, było nowoczesne, a wiedza i doświadczenie zdobyte podczas organizowanych targów i wystaw owocowało innowacyjnością oraz dywersyfikacją polskiego rolnictwa, tak wewnątrz kraju, jak i na zewnątrz. 

Nowości rolnicze

Co roku na Roltechnice tłumy zwiedzających (w 2013 roku 24 500 gości) mogą zapoznać się z nowościami na rynku, porozmawiać na stoiskach z wystawcami, skorzystać z doradztwa, tak by optymalnie przygotować swoje gospodarstwo, firmę na kolejny sezon.

Ogólnopolski Festiwal Starych Ciągników im. Jerzego Samelczaka

Wystawie towarzyszy znany w Polsce i za granicą Ogólnopolski Festiwal Starych Ciągników im. Jerzego Samelczaka. Roltechnika w Wilkowicach to miejsce, gdzie stare spotyka się z nowym. Goście wystawy zapoznają się z nowoczesnymi maszynami, a także mogą udać się w sentymentalną podróż, gdy w tle brzmią silniki oldskulowych ciągników, a oczy cieszy imponująca parada kulturowych traktorów.

Precyzyjny Gospodarz

Podobnie jak w ubiegłym roku, także i tym razem, w czasie trwania targów Roltechnika, Redakcja Gospodarz.pl wraz ze współorganizatorami: Bankiem BGŻ, firmą Zetor Polska i Metal-Fach wystartuje z konkursem Precyzyjny Gospodarz. Każdy zainteresowany wzięciem udziału w turnieju, spełniający ponadto określne w regulaminie wymagania, będzie mógł sprawdzić własne umiejętności podczas cofania ciągnikiem z przyczepą po łuku. Zapisy już trwają, nie przegap okazji! Do zgarnięcia atrakcyjne nagrody. Więcej na temat konkursu czytaj tutaj: Precyzyjny Gospodarz w Wilkowicach. 

W galeriach poniżej przypominamy jak wyglądały Targi ROLTECHNIKA w 2013 r.

 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!