Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
Targi Agritechnica 2015 w Hanowerze

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


Jak wynika z informacji organizatora wystawy, Towarzystwa DLG (Niemieckie Towarzystwo Rolnicze),...

Jak wynika z informacji organizatora wystawy, Towarzystwa DLG (Niemieckie Towarzystwo Rolnicze), na międzynarodowe targi techniki rolniczej Agritechnica w Hanowerze, które odbędą się w dniach od 10 do 14 listopada 2015 r. (Dni Ekskluzywne 8 i 9 listopada) wpłynęło już ponad 2.400 zgłoszeń wystawców z 49 państw.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


Kierownik projektu Agritechnica, Freya von Czettritz, oświadczyła, że na Agritechnice 2015 reprezentowane będą wszystkie przedsiębiorstwa należące do światowej czołówki branży, prezentując tam swoje nowości i aktualne udoskonalenia.

- Dotychczasowy wynik zgłoszeń jest w chwili obecnej na mniej więcej tym samym poziomie jak w przypadku rekordowej imprezy przed dwoma laty. W szczególności tak wczesne zapytania ze strony wystawców, ale również i gości, świadczą o dużym zainteresowaniu światowymi targami Agritechnica - powiedziała Freya von Czettritz. Dla profesjonalnej uprawy roślin oczekuje się, że - nadchodząca jesień przyniesie znowu liczne nadające kierunek rozwoju innowacje - powiedziała dalej von Czettritz. Jako decydująca platforma nowości Agritechnica 2015 dostarczy średnio- i długoterminowo nowych pozytywnych impulsów dla międzynarodowego rynku techniki rolniczej.

Rośnie udział zagranicy

Udział zagranicy nadal rośnie. W chwili obecnej dosięga on już 54 procent. Największa ilość spośród dotychczas zgłoszonych 1.280 wystawców zagranicznych pochodzi z Włoch (344 przedsiębiorstwa), Niderlandów (112), Turcji (92), Francji (91), Austrii (65), Polski (61), Chin (50), USA (46), Hiszpanii (42), Danii (41), Wielkiej Brytanii (40), Finlandii (38) i Kanady (36). Ponadto zgłoszone zostały oficjalne udziały zbiorowe z łącznie 20 państw. Towarzystwo DLG ocenia wysoki udział zagranicy jako wyraźny sygnał rosnącej globalizacji przedsiębiorstw i gospodarki rolnej wraz z jej światowymi powiązaniami. Przedsiębiorstwa traktują targi Agritechnica jako platformę dla zdobywania nowych rynków zbytu.

Światowa giełda nowości

Przyczyny tak ogromnego zainteresowania wystawców to według DLG z jednej strony wiodąca pozycja targów Agritechnica jako miejsca spotkań branży techniki rolniczej o dużej sile przyciągania dla profesjonalnych rolników, przedsiębiorców świadczących usługi dla rolnictwa i handlowców z całego świata. I tak przed dwoma laty na targach Agritechnica informacji zasięgnęło około 450.000 gości, w tym 107.000 z zagranicy. Drugiej przyczyny można upatrywać w tym, że Agritechnica to dla wystawców okno wystawowe nowości. Dlatego też dostosowują oni własne cykle innowacyjne do terminów targów, aby właśnie tu przedstawić swoje przeznaczone na światowy rynek nowości. Dochodzi do tego jeszcze doskonałe położenie Hanoweru z największym na świecie terenem wystawowym, który zapewnia optymalne warunki zarówno dla wystawców jak i dla gości targów. Również wysokiej klasy program fachowy z dużą ilością międzynarodowych imprez, jak kongresy, fora i konferencje prasowe sprawia, że Agritechnica uważana jest za najważniejsze forum przyszłości branży rolniczej. Tutaj przedstawiane są trendy techniczne a także omawiane wszystkie ważne problemy przyszłości rolnictwa oraz techniki rolniczej.


Czytaj dalej na następnej stronie...


1 2 3 4

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +3 pkt. razem głosów: 3

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl