| Autor: mikolaj

Trwają Targi AGROTECH 2014

W piątek 7 dnia marca rozpoczęło się jedne z najważniejszych wydarzeń branży rolnej w Polsce – XX Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej. Tegoroczny AGROTECH odbywa się na terenie Targów Kielce i potrwa do 9 marca 2014.

Trwają Targi AGROTECH 2014
W trakcie 20. Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH, na stoiskach wystawców można zobaczyć setki najnowocześniejszych sprzętów niezbędnych w gospodarstwach rolnych.

Organizatorzy, którymi są Targi Kielce, zapowiadają, iż wśród firm prezentujących swoje produkty znajdą się wystawcy nie tylko z Polski, ale z całego świata. Podczas tegorocznej edycji, na blisko 55 tysięcy zwiedzających czeka ponad
600 wystawców z prawie 20 krajów.
 
Warto podkreślić, iż goście targowi poza bogatą ekspozycją mogą skorzystać również z fachowych porad konsultantów branżowych instytucji. Zwiedzanie ułatwa przygotowane na jubileuszową edycję nowości, m.in. nowe Centrum Kongresowe na 1000 osób, parking na pół tysiąca aut, specjalne hale wystawiennicze, zachodni terminal wejściowy oraz drogi dojazdowe z bezkolizyjnym zjazdem ze stron Krakowa, Warszawy i Łodzi.
 
Wystawie towarzyszy także wiele ogólnopolskich wydarzeń, wśród których należy wymienić wręczenie Pucharu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz prestiżowej statuetki Maszyna Rolnicza Roku. Nie zabraknie także specjalistycznych konferencji oraz Krajowego Finału Olimpiady Młodych Producentów Rolnych.

Teran jest dostępny dla zwiedzających od piątku do niedzieli.
-
w piątek w godzinach od 10:00 do 17:00,
- w sobotę od 9:00 do 17:00, 
- w niedzielę od 9:00 do 16:00.

Bilety wstępu są dostępne w kasach w cenach: 7 zł normalny oraz 4 zł ulgowy (dla młodzieży szkolnej i studenckiej oraz grup zorganizowanych powyżej 15 osób - opiekun bezpłatnie).

 
Oprócz maszyn i urządzeń rolniczych, ze względu na odbywające siew równolegle XIV Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami leśnymi LAS-EXPO, na wystawie prezentowane są również narzędzia wykorzystywane w transporcie i obróbce drewna, środki ochrony lasu oraz zaawansowane systemy informatyczne.
 
Na jednych z ważniejszych wydarzeń w branży rolnej obecna jest także Redakcja Portalu Gospodarz.pl. Zapraszamy na nasze stoisko (H 68), gdzie można między innymi wypełnić kupon w konkursie „Zbiornik Gospodarza” (czytaj więcej) oraz zakupić koszulki i inne "gospodarskie" gadżety. Serdecznie zapraszamy!

Zachęcamy także do śledzenia naszego profilu na Facebook, gdzie znajdziecie fotograficzne relacje naszych Redaktorów.

(kliknij, aby powiększyć)

Przejdź na następną stronę by zobaczyć program Targów AGROTECH 2014 i mapę Targów Kielce...


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!