| Autor: redakcja1

Bank BGŻ BNP Paribas uruchomił platformę Przechodzę na Swoje dla początkujących firm

Bank BGŻ BNP Paribas, w ramach rozwoju ekosystemu usług dla nowo powstałych firm, we współpracy z fintechem Findoor, uruchomił platformę przechodzenaswoje.pl, dedykowaną dla osób, które chcą rozpocząć lub dopiero co rozpoczęły prowadzenie działalności gospodarczej. Przechodzenaswoje.pl to pierwszy portal w Polsce, gdzie przedsiębiorcy mogą uzyskać kompleksowe informacje związane z rozpoczęciem prowadzenia firmy od wiarygodnych i doświadczonych ekspertów w jednym miejscu.

Bank BGŻ BNP Paribas uruchomił platformę Przechodzę na Swoje dla początkujących firm
Platforma jest odpowiedzią na trendy rynkowe i potrzeby klientów, którzy przenoszą się do świata online. Polacy powszechnie robią zakupy przez internet, rezerwują wakacje, natomiast w sferze rozwoju swojego biznesu do tej pory mogli skorzystać głównie z informacji znajdujących się na forach internetowych. Celem platformy przechodzenaswoje.pl jest przede wszystkim wsparcie osób, które przechodzą na własną działalność gospodarczą oraz umożliwienie im łatwego i szybkiego dostępu do kompleksowych informacji od doświadczonych i zweryfikowanych przez Bank ekspertów.  
 
Bank BGŻ BNP Paribas wspiera i rozumie przedsiębiorców, w marcu br. wprowadziliśmy ekosystem usług skierowany do nowo powstałych firm. Klienci Banku mogą liczyć na pomoc już od momentu zakładania firmy, po codzienne sprawy związane z prowadzeniem działalności. Idąc krok dalej postanowiliśmy stworzyć platformę, która pozwoli na zgromadzenie ekspertów reprezentujących różne dziedziny, którzy w profesjonalny sposób udzielą odpowiedzi na pytania, które często dręczą młodych przedsiębiorców. Co najważniejsze, uzyskanie porady jest całkowicie bezpłatne – mówi Karol Kamas, dyrektor Departamentu Bankowości Transakcyjnej w Banku BGŻ BNP Paribas.

Wierzę, że stworzyliśmy unikalne rozwiązanie, które najlepiej zaspokoi potrzeby i oczekiwania początkujących przedsiębiorców. Wiemy, jak ważna jest pomoc, zwłaszcza na początkowym etapie prowadzenia działalności. Jako przedstawiciele Banku wspólnie z ekspertami spoza organizacji chcemy przyczynić się do ułatwienia przedsiębiorcom stawiania pierwszych kroków w świecie własnego biznesu – podkreśla Karol Kamas.

 
Dodatkowo, platforma przechodzenaswoje.pl jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Osoby, które chcą są zainteresowane prowadzeniem działalności gospodarczej mogą zadać pytanie w kilkunastu kategoriach: prawo, podatki, księgowość, terminale płatnicze, bankowość, dotacje, nieruchomości, płatności, e-commerce, strony internetowe, branding, social media, reklama, marketing, badanie rynku sprzedaż i pozyskiwanie klientów. Każdy z ekspertów zarejestrowanych na stronie posiada swój profil, na którym przedstawione jest jego doświadczenie, wcześniej zweryfikowane przez Bank.
 
W dniu startu platformy (tj. 18 lipca 2018 roku) Bank zgromadził blisko 20 ekspertów, którzy reprezentują m.in. takie firmy jak: Publicis Media, BNP Paribas Real Estate Poland oraz Elavon.


Tagi:
źródło: