Monitor fraz

Zapamiętaj mnie    Przypomnij hasło

Partner portalu
IV Forum Ekologiczne – kolejne Oxytree w ekologicznej stolicy Polski

Dodano:

pomniejsz czcionkę powiększ czcionkę


„Odpowiedzialni za przyszłe pokolenia” – takie hasło przyświecało IV Forum...

„Odpowiedzialni za przyszłe pokolenia” – takie hasło przyświecało IV Forum Ekologicznemu, które odbyło się w dniach 7-9 czerwca 2017 w Kołobrzegu. Wśród przedstawicieli władz centralnych, samorządów, organizacji pozarządowych, ludzi biznesu i nauki nie mogło zabraknąć firmy Oxytree Solutions Poland, której działalność doskonale wpisuje się w założenia Forum Ekologicznego.


Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości raz w tygodniu na e-mail!

Akceptuję regulamin portalu


W jednym z najważniejszych wydarzeń branży eko firma miała przyjemność uczestniczyć drugi rok z rzędu. W ramach 16 paneli tematycznych, poświęconych m.in. finansowaniu inwestycji ekologicznych w Polsce i ochrony powietrza, przedstawiciele Oxytree Solutions Poland zaprezentowali swój główny produkt – szybko rosnące drzewo tlenowe Oxytree. Inwestowanie w szybko rosnące drzewo okazało się niezwykle ciekawym tematem na tle całego spectrum zagadnień proekologicznych. Z przedstawicielami Oxytree Solutions Poland można było spotkać się osobiście podczas części wystawienniczej, która stanowi integralny element Forum Ekologicznego. Drzewo Oxytree jak zwykle cieszyło się ogromną popularnością – odwiedzający stoisko firmowe mogli nie tylko zobaczyć pozyskane z niego drewno, ale również wymienić doświadczenia i dowiedzieć się, jak zainwestować w szybko rosnące drzewa.

Roślinę, dobrze znaną już szerokiemu gronu uczestników, mieli okazję poznać wszyscy biorący udział w konferencji prasowej. Uwiecznieniem spotkania było własnoręczne wkopanie drzewka przez Prezesa Zarządu Oxytree Solutions Polska Łukasza Wilczewskiego, a także wręczenie ponad 20 sztuk Oxytree partnerom IV Forum Ekologicznego.

Do polskiej stolicy ekologii Oxytree zawita również za rok, w międzyczasie trwa sezon sadzenia i zakładania plantacji Oxytree, o którym przeczytacie na stronie: www.oxytree.pl

 

Google+


źródło:

Nie ma żadnych komentarzy! Możesz być pierwszą osobą, która skomentuje tę wiadomość.
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się i bierz aktywny udział w życiu serwisu.
Skomentuj

Czy artykuł był pomocny? +0 pkt. razem głosów: 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Gospodarz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodając komentarz akceptujesz regulamin serwisu.


Agencja Marketingowa Wizerunek Spółka z o.o.
Plac Berwińskiego 5, 66-120 Kargowa, NIP 596-172-58-30, REGON 080420978
TEL. +48 506 650 670, FAX (68)422-11-64, TEL. (68)422-11-63
© 2010-2014r. Wszelkie prawa zastrzeżone Gospodarz.pl