| Autor: oxytree

IV Forum Ekologiczne – kolejne Oxytree w ekologicznej stolicy Polski

„Odpowiedzialni za przyszłe pokolenia” – takie hasło przyświecało IV Forum Ekologicznemu, które odbyło się w dniach 7-9 czerwca 2017 w Kołobrzegu. Wśród przedstawicieli władz centralnych, samorządów, organizacji pozarządowych, ludzi biznesu i nauki nie mogło zabraknąć firmy Oxytree Solutions Poland, której działalność doskonale wpisuje się w założenia Forum Ekologicznego.

IV Forum Ekologiczne – kolejne Oxytree w ekologicznej stolicy Polski

W jednym z najważniejszych wydarzeń branży eko firma miała przyjemność uczestniczyć drugi rok z rzędu. W ramach 16 paneli tematycznych, poświęconych m.in. finansowaniu inwestycji ekologicznych w Polsce i ochrony powietrza, przedstawiciele Oxytree Solutions Poland zaprezentowali swój główny produkt – szybko rosnące drzewo tlenowe Oxytree. Inwestowanie w szybko rosnące drzewo okazało się niezwykle ciekawym tematem na tle całego spectrum zagadnień proekologicznych. Z przedstawicielami Oxytree Solutions Poland można było spotkać się osobiście podczas części wystawienniczej, która stanowi integralny element Forum Ekologicznego. Drzewo Oxytree jak zwykle cieszyło się ogromną popularnością – odwiedzający stoisko firmowe mogli nie tylko zobaczyć pozyskane z niego drewno, ale również wymienić doświadczenia i dowiedzieć się, jak zainwestować w szybko rosnące drzewa.

Roślinę, dobrze znaną już szerokiemu gronu uczestników, mieli okazję poznać wszyscy biorący udział w konferencji prasowej. Uwiecznieniem spotkania było własnoręczne wkopanie drzewka przez Prezesa Zarządu Oxytree Solutions Polska Łukasza Wilczewskiego, a także wręczenie ponad 20 sztuk Oxytree partnerom IV Forum Ekologicznego.

Do polskiej stolicy ekologii Oxytree zawita również za rok, w międzyczasie trwa sezon sadzenia i zakładania plantacji Oxytree, o którym przeczytacie na stronie: www.oxytree.pl

 Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!