| Autor: redakcja1

Powiększony zespół analityków w Banku BGŻ BNP Paribas

Do Departament Analiz Ekonomicznych, Sektorowych i Rynków Rolnych, którym zarządza Michał Koleśnikow, dołączyła Marta Skrzypczyk. Eksperci Banku dokonują analizy sektora rolno-spożywczego, w tym m.in. zagadnień związanych z handlem zagranicznym, sprzedażą detaliczną żywności czy konsumpcją.

Powiększony zespół analityków w Banku BGŻ BNP Paribas
Bank BGŻ BNP Paribas jako lider sektora Agro,  niezmiennie specjalizuje się w finansowaniu rolnictwa,  przetwórstwa rolnego oraz infrastruktury regionalnej i dzieli się wiedzą ekspercką z tego obszaru. Przygotowywane przez Bank analizy branżowe i raporty sektorowe zyskały już uznanie zarówno wśród  klientów, jak również wielu organizacji powiązanych z sektorem rolno-żywnościowym.
 
Głównym zadaniem Departamentu Analiz Ekonomicznych, Sektorowych i Rynków Rolnych jest wykonywanie analiz sektorowych w obszarze sektora rolno-spożywczego, sektora bankowego, rynku nieruchomości oraz motoryzacyjnego, transportu i logistyki.

W serwisie internetowym Banku BGŻ BNP Paribas jest dostępny serwis ekonomiczny poświęcony analizom.

 
Analitycy Dep. Analiz Ekonomicznych, Sektorowych i Rynków Rolnych zajmują się następującymi obszarami:
  • Michał Koleśnikow  – ogólne tematy związane z rolnictwem, otoczeniem makroekonomicznym, zmianami regulacyjnymi oraz handlem zagranicznym, ze szczególnym uwzględnieniem artykułów rolno-spożywczych,
  • Martyna Dziubak – sektor motoryzacyjny oraz transport i logistyka.
  • Magdalena Kowalewska – rynek owoców i warzyw.
  • Marta Skrzypczyk – zboża i rośliny oleiste, sektor cukrowniczy i cukierniczy.
  • Paweł Wyrzykowski – sektor mleczarski, napoje alkoholowe.
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!