| Autor: mikolaj

Program 500 zł na dziecko ma ruszyć w I kwartale 2016 r.

- Chcemy, aby program 500 zł na dziecko ruszył w I kwartale 2016 r. - powiedziała Premier Beata Szydło, zapewniając, że kwestie rodziny będą priorytetem w działaniach jej gabinetu.

Program 500 zł na dziecko ma ruszyć w I kwartale 2016 r.

- Ministerstwo, którym kieruje pani Elżbieta Rafalska to Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Chcę, by rodzina była doceniana. Będziemy wprowadzali konkretne programy i rozwiązania – zapewniła Beata Szydło. - Jedną z pierwszych ustaw, które wprowadzimy to ustawa „500+”, czyli 500 złotych na dziecko – wyjaśniła.

Jak podkreśliła szefowa rządu, program „500+” jest już wyliczony i zabezpieczony finansowo. - W programie będzie stosowane kryterium dochodowe zaznaczyła premier.


Stoimy dzisiaj przed problemem numer 1 w Polsce, czyli demografią. Za programem „500+” pójdzie program mieszkaniowy, praca dla ludzi i wyższe wynagrodzenia. - To program całościowy, który dedykujemy dla polskich rodzin – powiedziała szefowa rząduTagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!