| Autor: kkj6

Przedsiębiorcy walczą o godło promocji „Teraz Polska”

O przyznanie godła „Teraz Polska” stara się aż 100 rodowitych marek. Jest ono dla przedsiębiorców prestiżowe, bo daje konsumentom pewność, że kupują produkt wysokiej jakości oraz w 100 procentach polski.

Przedsiębiorcy walczą o godło promocji „Teraz Polska”

Godło promocyjne „Teraz Polska” jest dla wielu przedsiębiorców jasnym celem na drodze do promowania ich marki. Przyznaje się je na okres około 2 lat. Co więcej, otóż wzbudza ono zaufanie polskich konsumentów i cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród producentów.


Zainteresowani tłumaczą, że takie godło dla ich produktów nie oznacza jedynie prestiżu. Jest to duży krok ku rozwojowi ich przedsiębiorstw, a co za tym idzie, więcej miejsc pracy i większe zainteresowanie ich towarem wśród kupujących.


Dodatkowym plusem symbolu białej flagi z napisem „Teraz Polska” jest to, że Polacy bardzo dobrze go znają i kojarzą z wysoką jakością oraz gwarancją. Umieszczenie go na danym produkcie może mieć ogromny wpływ na wzrost sprzedaży.


Zwycięzców poznamy już za miesiąc. Wśród 100 konkurentów zostanie wybranych jedynie 25, którzy będą mogli umieścić rodzimy znak na opakowaniach swoich produktów.


Dotychczas odbyło się już 20 edycji tego konkursu. Niemniej jednak, z roku na rok cieszy się on coraz większym zainteresowaniem.Tagi:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!