| Autor: redakcja1

Tylko kilka dni zostało do II Święta Indyka w Koźminku

W niedzielę 27 maja bieżącego roku na terenie parku w Koźminku, w powiecie kaliskim, w województwie wielkopolskim odbędzie się II Święto Indyka.

Tylko kilka dni zostało do II Święta Indyka w KoźminkuOrganizatorami tegorocznej edycji finansowanej ze środków Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego są Krajowy Związek Grup Producentów Rolnych Izba Gospodarcza wraz z Gminą Koźminek. Natomiast honorowy patronat nad imprezą obejmie Marek Sawicki, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego.
 
Podczas tego wydarzenia, które zostało objęte patronatem medialnym przez Twój Portal Rolniczy Gospodarz.pl, będzie można dowiedzieć się wielu interesujących i przydatnych rzeczy na temat wartości kulinarnych drobiu. Każdy z uczestników będzie miał okazję do wzięcia udziału w degustacji potraw z mięsa drobiowego czy uczestnictwa w szybkim kursie gotowania.
 
Nie zabraknie także różnych występów artystycznych towarzyszących tej imprezie, jak przykładowo Parada Gminnej Orkiestry Dętej z Koźminka czy też  zespół VIDEO.
 
Wszystkich serdecznie zapraszamy!
 


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!