| Autor: redakcja1

Wieś na weekend - na zgłoszenia czekamy do 23 kwietnia

Turnieje, pikniki i spotkania na świeżym powietrzu – jeszcze przez dwa tygodnie (do 23 kwietnia) czekamy na wnioski o dofinansowanie organizacji plenerowych imprez realizowanych przez lokalne stowarzyszenia i instytucje w naszym regionie. Do rozdysponowania jest 100 tysięcy złotych.

Wieś na weekend - na zgłoszenia czekamy do 23 kwietnia
- Systematycznie wspieramy organizację imprez, które integrują społeczność lokalną oraz świetnie promują małe ojczyzny. Wielka w tym zasługa działających przy tych wydarzeniach lokalnych stowarzyszeń i fundacji. Zależy nam na tym, żeby pomimo pandemii zorganizować imprezy - w sposób bezpieczny, na świeżym powietrzu, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Zachęcam do składania wniosków  – zaprasza marszałek Piotr Całbecki.
 
Celem konkursu ogłoszonego  przez działający w Urzędzie Marszałkowskim Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (KSOW) jest aktywizacja lokalnych instytucji i stowarzyszeń do partnerstwa przy organizacji plenerowych, weekendowych imprez na wsiach w całym regionie. Wnioskodawcami mogą być organizacje i instytucje posiadające osobowość prawną, zarejestrowane w bazie partnerów KSOW. Zaplanowane wydarzenia powinny odbyć się pomiędzy 12 czerwca a 10 października. 
 
Instytucje i organizacje, które nie mają statusu partnera KSOW, a chcą przystąpić do konkursu, prosimy o zarejestrowanie się poprzez zakładkę na portalu www.ksow.pl. Więcej informacji pod numerem telefonu: 56 62 15 897 lub za pośrednictwem adresu e-mail: ksow@kujawsko-pomorskie.pl.
 
Wnioski należy złożyć do 23 kwietnia na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Departament Rolnictwa i Geodezji, Sekretariat Regionalny KSOW
plac Teatralny 2, 87-100 Toruń,
z dopiskiem: Zgłoszenie na konkurs „Wieś na weekend’2021”


Tagi:
źródło: