| Autor: redakcja

Zaliczył płot, słup energetyczny. Na domu skończył żniwa.

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca kombajnu, który w miejscowości Huta w gminie Lubowidz wjechał w prywatną posesję, gdzie uszkodził ogrodzenie, budynek mieszkalny oraz słup energetyczny.

Zaliczył płot, słup energetyczny. Na domu skończył żniwa.

Mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Podczas kontroli okazało się również, że mężczyzny  nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a dodatkowo ma orzeczony sądowy zakaz za wcześniejszą jazdę w stanie nietrzeźwości. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. - jak podaje sierż. szt. Monika Ejnik


1 sierpnia o godzinie 15:55 oficer dyżurny żuromińskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Huta gmina Lubowidz. Według zgłoszenia kierujący kombajnem wjechał na jedną z posesji, gdzie uszkodził ogrodzenie, budynek mieszkalny oraz słup energetyczny. Na miejscu okazało się, że 37-letni mieszkaniec powiatu żuromińskiego wsiadł za kierownicę  będąc pijany.


Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!