| Autor: mikolaj

Ponownie rozdadzą pisklęta gęsi w Ostrzeszowie

W dniu 18 maja 2015 o godzinie 12:30 w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie ulica Zamkowa 31 (wejście od ul. 21 Stycznia) wzorem lat ubiegłych odbędzie się rozdawanie piskląt gęsi.

Ponownie rozdadzą pisklęta gęsi w Ostrzeszowie

Rozdawanie piskląt gęsi

Z inicjatywy Stowarzyszenia ”Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania”, przy  finansowaniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego oraz sponsoringu Pana Marka Sembereckiego właściciela Reprodukcyjnej Farmy Gęsi w Mąkoszycach,  wzorem lat  ubiegłych zostanie wznowiona akcja rozdawania piskląt gęsi gospodarstwom przyzagrodowym i agroturystycznym oraz członkiniom KGW  Wielkopolski.

Inicjatywa rozdawania piskląt gęsi powstała z myślą o powrocie do tradycji przyzagrodowej hodowli młodej  polskiej gęsi owsianej.

Przedsięwzięcie jest elementem programu Jubileuszowego X Ogólnopolskiego Festiwalu  Pasztetników i Potraw z Gęsi.

Zainteresowani proszeni są o zapisywanie się w biurze Stowarzyszenia ”Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania” pod numerem telefonu 62/5860320.
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!