| Autor: redakcja3

Laureaci Konkursu "Sposób na sukces" woj. podkarpackie

W 2012 roku zakończyła się XII edycja konkursu „Sposób na Sukces”. Wychodząc na przeciw licznym prośbom naszych Czytelników, chcemy na łamach Portalu Gospodarz.pl podsumować wszystkie edycje plebiscytu z uwzględnieniem podziału administracyjnego Polski.

Laureaci Konkursu


Głównym inicjatorem konkursu „Sposób na Sukces” jest Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie. W 2012 i 2013 roku patronat honorowy nad konkursem sprawował Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski, a finał konkursu odbył się w Pałacu Prezydenckim. Z kolei Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi od pierwszej edycji tego wydarzenia corocznie obejmuje je swoją opieką.

Wśród patronów medialnych znajduje się Twój Portal Rolniczy Gospodarz.pl


Celem inicjatywy „Sposób na Sukces” jest promowanie rozwoju przedsiębiorczości, w szczególności tworzenie nowych miejsc pracy na obszarach wiejskich i w miastach, mających do 20 tysięcy mieszkańców. Równie ważnym elementem konkursu jest aktywizacja gospodarcza społeczeństwa wiejskiego, a także wymiana doświadczeń i współpraca między jego uczestnikami w zakresie pozyskiwania dotacji unijnych, promowania przedsięwzięć realizowanych w ramach PROW.

Czytaj także: Uroczysta Gala XIII edycji konkursu "Sposób na sukces" [video, foto]

Zapraszamy do zapoznania się z laureatami wszystkich dwunastu edycji konkursu "Sposób na sukces" w województwie podkarpackim.

Laureaci XI Edycji Konkursu "Sposób Na Sukces"

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "Anmar"

Anna Surmacz-Kałamarz

Rogoźno 465a
37-112 Kosina
pow. łańcicki
woj. podkarpackie

Wypiek staropolskiego chleba sanacyjnego pieczonego na drewnie i liściach kapusty oraz uruchomienie baru przy piekarni z wykorzystaniem ciepła z pieców chlebowych do przygotowania potraw.

Laureaci IX Edycji Konkursu "Sposób Na Sukces"

Handel Artykułami Rolniczymi - Usługi Chłodnicze

Marek Kruk

Szczytna 58
37-500 Jarosław
pow. jarosławski
woj. podkarpackie

Modernizacja zakładu prowadzącego handel artykułami rolniczymi. Świadczenia usług chłodniczych


Czytaj dalej na następnej stronie...
Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!