| Autor: redakcja3

Piknik Rodzinny w Piasecznie

30 czerwca br. przy Zespole Szkolnym w Piasecznie odbył się Piknik Rodzinny. Rodzice wraz z dziećmi oraz nauczycielami poświęcili pierwszą niedzielę wakacji , żeby uczestniczyć w tym ważnym dla szkoły wydarzeniu. Nawet ulewny deszcz, nie przeszkodził w kontynuacji tego rodzinnego święta, trwającego do późnego popołudnia.

Piknik Rodzinny w Piasecznie

Współorganizatorem festynu było działające przy szkole stowarzyszenie, które wspiera działalność placówki. Podczas festynu dzieci prezentowały swoje talenty wokalne. Mogły one również korzystać z wielu atrakcji, przygotowanych specjalnie dla nich, m. in. wesołe miasteczko, wata cukrowa, loteria fantowa. Rodzice razem z dziećmi wzięli udział w karaoke, a na zakończenie zagrał Zespół „Diverse”. Całość poprowadził Rafal Ratuski – zapowiadając artystów oraz kolejne atrakcje.

Impreza była współfinansowana przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii, Bank Spółdzielczy w Mrozach, Gminną Spółdzielnię w Cegłowie oraz firmę Kosbud. Patronat honorowy nad imprezą objął Wójt Gminy Cegłów.

Tagi:
źródło:

Najświeższe wiadomości zawsze na czas!

Zapisz się do bezpłatnego newslettera Gospodarz.pl i otrzymuj najważniejsze wiadomości z branży raz w tygodniu bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail!